Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit topp - Vit topp från Vero Moda
Vit topp - Vit topp från zara
Vit topp - Vit topp med volanger💕💕har lämnats in hos skräddare för att bli insydd vid v-ringningen, men de är inget som syns och går att sprätta upp!
Vit topp  - Vit topp i storlek S från shein  Öppen i ryggen med fina detaljer, går att knyta. Skavanker på framsida sista bilden
Vit topp  - Somrig kortärmad blus med spets. Några ninnimala täcken på användning men inget som syns. Säljer då den inte kommer till användning 💕
Vit topp
Vit topp  - 89 Vit topp  - 90

Vit topp

Storlek: Xs/s
Kategori: Blusar
Märke:
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En vit långärmad topp som går att använda både till vardags och utgångar!🤍

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Marc by Marc Jacobs - Säljer min vintage plånbok från Marc by Marc Jacobs. Mångfackig och fin som accessoar. Den är i bra skick men används tyvärr inte.🖤
Juicy Couture Set  - Ett helt nytt juicy couture set som säljes pga att jag inte känner att jag passar i färgen grått 🩶 OBS: Byxorna är i xxs och tröjan i xs!
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →