Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit kort blus med broderi - Supersöt vit kort blus med mörkblå broderade blommor vid halsringningen. Lätt och luftig modell med korta ärmar och avslappnad passform. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med smycken eller sneakers.
Vit blus med broderi - Puffiga ärmar | passar S-M
Vit blus med blå broderi - Söt vit blus med blå broderade blommor och mönster på bröstet. Skriv vid frågor
Vit blus med broderi - Supersöt vit blus från Gina Tricot med broderade ärmar. Ärmarna är typ trekvarts längd och fin passform.
Vit blus med broderi - Triftad vit blus med gulliga broderi detaljer, tyvärr lite för liten för mig
Vit blus med blå broderier - SUPERSÖT blus som tyvärr inte kommer till användning. Perfekt inför sommaren🌸💗
Vit långärmad blus med broderi - Säljer denna lite oversized blus från hm💕💕kommer inte längre till användning. I stolen xs men passar mig som vanligen bär s
Vit blus med broderi och snörning - Vit långärmad blus med svart broderi på krage och ärmslut. Skjortan har v-ringning och långa svarta snören framtill. Luftig passform och tillverkad i bomull, perfekt för en avslappnad och trendig look.🌸 gulare under armhålorna. Storlek s
Vit kort blus med broderi
Vit kort blus med broderi - 0 Vit kort blus med broderi - 1

Vit kort blus med broderi

Storlek: xs/s
Kategori: Blusar
Märke: shein
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin vit blus med smala axelband och blått broderi med blommor och vågigt mönster vid bysten. Blusen har omlottkänsla framtill och knyt i midjan. Perfekt för varma dagar och har en lätt, krinklad bomullskänsla. Har ingen prislapp så är osäker på storleken men tror den är i xs/s

Jossan
Jossan
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart klänning  - Supersnygg svart kortklänning i satinliknande material. Klänningen har en draperad halsringning och är ärmlös, vilket ger en elegant och stilren look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en klassisk vibe.
Vit spetsblus från H&M XS - Superfin vit blus från H&M i storlek XS. Blusen är virkad med blommiga spetsdetaljer och har korta ärmar. Den är genombruten med ett unikt mönster och har en rund halsringning. Perfekt för en somrig och bohemisk look.
Svart linnetopp med spetsdetaljer - Säljer en svart linnetopp med tunna axelband och vacker spets längs både ringning och nederkant. Toppen har en slät satinliknande yta och är perfekt för dig som gillar en stilren men ändå feminin look.
Svarta bootcut byxor från H&M XS - Svarta bootcut byxor från H&M i stretchigt och mjukt material. Byxorna har hög midja och en snygg utsvängd passform som ger en trendig siluett. Perfekta att styla med sneakers eller chunky boots.
Blå slitna jeans från Perfect Jeans - Säljer ett par blå jeans från Perfect Jeans i rak modell med slitningar och hål på ena benet. Klassisk femficksdesign, normalhög midja och dragkedja. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Krämvit halterneck linnetopp - Säljer en krämvit linnetopp med halterneck och djup v-ringning. Toppen har en vågig struktur i tyget som ger en cool effekt och är ärmlös med tunna knytband i nacken. Perfekt för varma dagar och somriga outfits. Är inte alls säker på storlek då den inte har någon lapp men den är xs eller S
Beige stickad tröja från ONLY - Mysig beige stickad tröja från ONLY i storlek XS. Tröjan har en rund halsringning, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar och har en enkel, clean look som funkar till allt.
Svart spetsblus från KappAhl XS - Supersöt blus från KappAhl i storlek XS. Överdelen har ett detaljerat spetsmönster med blommor och mesh, medan nederdelen är lätt och luftig med små prickar.
Liknande annonser
Visa alla