Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
En svart blus  - En svart blus som inte är använd, den är lite kort i modellen men väldigt fin.
En jättefin blus. - En svart blus som man kan ha ett vitt linne till och några kostymbyxor typ?, jättefin, liten för mig, jättesynd eftersom den är så fin.
En supersnygg svart blus - En snygg svart blus från Lindex!! Inte så använd, Storlek 146
Svart blus med en liten krage  - Den är i ny skick och har bara används en gång säljer för att den är lite liten
En svart vit randig blus med en arm  - En svart vit randig blus med en arm.Säljs för att den ej används
En svart blus från vila  - En nästintill oanvänd blus från vila i svart med en söt rosett! Skriv om du har några funderingar:)
En svart blus från Pernilla Wahlgren - En fin svart blus från Pernilla Wahlgren. Tröjan kommer inte till använding och därför säljs💗Den är i nytt skick💗ni kan fråga om bilder💕
En svart blus
En svart blus - 89 En svart blus - 90

En svart blus

Storlek: Xs/s
Kategori: Blusar
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En svart blus med krage av spets

Bellasbloppis🧸
Bellasbloppis🧸
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Vit blus Zara  - Söt vit trendig blus med volangdetaljer längs V-ringningen och små diskreta prickar i tyget. Nyskick
Blus från Zara - Säljer denna supersöt blus från Zara❤️endast använd en gång
Blus - säljer denna blus då jag inte fått användning av den 💝
Fin blus  - Superfin blus från Zara🥹💖💖
Vit blus med trekvartsärm - Super sött tröja från hm
Blommig omlottblus från Gina Tricot - Supersöt vit blus med ljusblått blommönster från Gina Tricot. Modellen har v-ringning, korta ärmar och knytband i midjan för en snygg passform. Perfekt för vår och sommar, lätt och luftig i bomullsmix. Köpte på plick.
Grön blus - Jättefin mörkgrön blus från gina🫶🏼knappt andvänd ser helt ny ut!