Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara blus - Fin blus från zara den är helt ny med prislappen kvar. Den har jättefina detaljer 💕 I storlek xs  Säljer den eftersom den passar inte mig.
Blus från Zara - Supersnygg vit skjorta från Zara med stora volanger framtill och vid ärmslut. Skjortan har långa ärmar och dekorativa knappar vid manschetterna. Materialet känns mjukt och har ett lätt glansigt utseende, perfekt för dig som gillar en chic och trendig look.
Zara blus - Superfin blus ifrån Zara. Lite cremevit.
Blus från Zara  - Blus med volang från Zara
Fin blus från Zara - Säljer nu denna fina blus från Zara då den inte kommer till användning, sparsamt använd 🩷
Zara blus - Superfin blus från zara i superfint skick!
Zara blus - Säljer denna jätte fina Zara blusen med en söt passform. 💓Blusen har även gulddetaljer.
Blus från zara - Super fin blus från Zara. Med små detaljer.
Zara blus
Zara blus - 89 Zara blus - 90

Zara blus

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: Zara
Färg: Vit

210 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer finaste Zara blusen som inte säljs längre eftersom jag har 2 av den! Prislappen kvar aldrig använd. 💕

Alma Assergård
Alma Assergård
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Kuvertväska - Söt väska utan band, går att sätta dit band om man vill!☺️
Rosa Converse  - Säljer ett par klassiska Converse sneakers i ljusrosa canvas med vita snören och vit gummisula. Skorna har rund tå och svart rand längs sulan. Perfekta för dig som vill ha en stilren och fräsch look med en touch av färg.
Paljettopp - Ganska tjockt material.
Vit spetsklänning med lång ärm - Kort/medellång. Naturvit
Vit klänning i linne - Kortare linneklänning.
Svart volangblus med prickig struktur - Still Svart blus från Gina Tricot med volangdetaljer och diskret prickig struktur i tyget. Djup V-ringning och långa ärmar i transparent material. Köpt på Gina Young i strl 170 men har i vanliga fall Xs/S
Levi's blå jeansshorts  - Säljer ett par klassiska blå denimshorts 501 från Levi's.
Rosa klänning - Kort gammelrosa.
Ljusrosa topp - Använd en gång
Juicy sett - Lågmidjat sett från juicy couture i ljusblått.
Liknande annonser
Visa alla