Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Mörkbrun kavaj från ZARA
Mörkbrun kavaj från ZARA - 0 Mörkbrun kavaj från ZARA - 1 Mörkbrun kavaj från ZARA - 2

Mörkbrun kavaj från ZARA

Storlek: dam xs
Kategori: Blusar
Märke: Zara
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren mörkbrun tröja (eller vad man ska kalla de) från ZARA i storlek XS. v-ringad halsringning och knäppning framtill. Passformen är figurnära och modellen är klassisk, perfekt för en snygg och enkel look.

Dessan
Dessan
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Zara topp/kavaj - Jättesnygg tröja från zara som är som en kavaj även! Strl S💞
Mörkbrun tight tröja - Detta är en tight långarmad tröja fråb h&m som jag inte använder. Använd ett fåtal gånger
Kavaj/ kofta  - Super fin kofta eller kavaj men tyvärr slitage inuti. Går att stryka! Står L men skulle säga M
Kavaj - En croppad kavaj från Zara. Långärmad, kavajen går en liten bit nedanför brösten. Skicka om ni vill ha fler bilder.
Zara sidenblus - Säljer min älskade bruna sidenblus från zara då den tyvärr är för stor 😢 Den är superfin och har lite volang nertill. Färgen ser mest ut som den första bilden. Storlek M💖
Andra annonser från Blusar
Visa alla
YAS blus  - Populär YAS topp!
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Vit broderad blus med spetsdetaljer - Så söt blus från ginatricot med broderade blommor och spetskantad v-ringning. Blusen är slutsåld och i storlek xs. Heter balloon sleeve blouse. Helt ny med prislappen kvar. Hör av er vid frågor 💞
Ljusrosa volangblus från Nelly - Supersöt ljusrosa blus från Nelly med djup V-ringning och stora volanger längs axlar och bröst. Tillverkad i ett tunt, transparent tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Vit blus med v-ringning och struktur - Snygg vit blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har trekvartsärmar och ett strukturerat, lätt transparent tyg med diskret rutmönster. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Svart blus  - Svart by Melina liknande blus