Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara blus  - Nu säljer jag denna jätte söta toppen från zara som inte kommer till andvändning längre. Den är i bra skick, tveka inte på att skriva om ni har frågor❤️ (lånad bild)
Fin blus zara - Fin blus ifrån zara som har fina detaljer I jätte bra skick Stl m
Zara blus  - Blus från Zara, aldrig använd 🖤
Zara blus - En jättesöt svart blus från zara. Använd fåtal gånger💗storlek medium men skulle säga passar mer en S💗
Zara blus  - Jättefin zara blus i storlek m väldigt liten i storlek så passar s och xs💕
Blus från Zara - Skitsnygg blus från Zara. Använd typ 2 gånger så i jättebra skick. Storlek M men funkar som S
Blus Zara
Blus Zara - 0 Blus Zara - 1 Blus Zara - 2

Blus Zara

Storlek: M
Kategori: Blusar
Märke: Zara
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

FLYTTAR UTOMLANDS 2 FEBRUARI Blus med silvrig metalltråd, aldrig använd

Anna Ryott
Anna Ryott
(42)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Vit topp - Vit topp från Nelly. Super fin❣️
Blus Nelly 32 - Produkten är oanvänd och i nyttskick. Prislappen sitter kvar.
Fin rutig topp från Zara  - Jätte fin eftertraktad Zara topp. Jag köpte på Karlaplan loppis för 200 i somras den har bra skick 💓🫰🏼🥰
Intimissmi tröja - En fin tröja från intimissmi i storlek S. I gott skick aldrig tvättad💕
Söt vit bluss med polka dots  - Söt vit bluss med polka dots och en svart rosett fram till. Har en fläck men syns inte då den är på insidan.