Alla kategorier > Blusar
Topp från Zara
Topp från Zara  - 89 Topp från Zara  - 90

Topp från Zara

Storlek: M (S/xs)
Kategori: Blusar
Märke: Zara
Färg: Svart

110 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart topp från Zara, använd 1 gång så den är i gott skick, snygg för festliga tillfällen. Storleken är M men den sitter som en S/xs

Linea Nielsen
Linea Nielsen
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Topp Zara - Fin vit topp från Zara!🤍
Gina topp - Topp/blus ifrån Gina i strl xs. Passar mig som vanligtvis bär M. Använd endast en gång så i nyskick. Perfekt till ett par svarta kostymbyxor.
vit spets topp - Vit spets topp från Bershka i strl S.
Intimissmi tröja - En fin tröja från intimissmi i storlek S. I gott skick aldrig tvättad💕
Topp från Gina tricot - Superfin topp från Gina tricot. Inga defekter, säljer då den inte kommit till användning💓