Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Omlott topp - Säljer den a jättefina omlott toppen/blusen! endast använd ett fåtal gånger!💕 Superfina puffiga ärmar! Inga defekter🙏🏻
Omlott topp - Vit ribbad omlott-ropp som är lite stor på mig! Skulle passa någon med större byst💘 annars i fint skick
Vit omlotts topp med blommigt mönster - Söt vit omlotts topp med svart blommigt mönster och volangdetaljer vid axlarna. Toppen har korta ärmar, knyt i sidan och lätt rynkad midja!🌸
Omlott topp - Söt omlott topp i coolt mönster som påminner om zebra. Strl L men passar S också om man vill ha en mer baggy look 🥰
Zara topp  - Kollar intresset på min otroligt fina och slutsålda topp från zara! Öppen för prisförslag😊
OMLOTT TOPP - säljer en jätte söt omlott topp från ZARA! Tröjan har använts 2 ggr och säljs eftersom att den inte kommer till användning!❣️
Zara omlott topp
Zara omlott topp - 89 Zara omlott topp - 90 Zara omlott topp - 91

Zara omlott topp

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Zara
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin omlott skjortblus som man själv knyter, använd en gång. Normal i storleken skulle jag säga

Tyra Åkerman
Tyra Åkerman
(8)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Svart omlottopp från Zara - Säljer en svart omlottopp från Zara i storlek S. Toppen har en djup v-ringning och knyt i midjan som ger en snygg siluett. Tillverkad i ett mjukt, lätt material som faller fint. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Broderad blus från ZARA med knytband - Säljer en superfin vit blus från ZARA med svarta broderade detaljer och snygga knytband med tofsar. Blusen har långärmade puffärmar och v-ringning med broderier längs halsen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar boho-stil! En liten fläck på armen
Topp - Ny topp från lvcilia
Svart linne från Nelly - Säljer ett svart linne från Nelly med spetsdetaljer
Ljusrosa blus i satin  - En så fin figursydd ljusrosa blus i satin från Vila🤍saknar en knapp men är för övrigt i mycket gott skick. Har en dragkedja i sidan.
Snygg blus från Gina - Jättesöt blus!❣️Enda lilla defekten är att jag använt säkerhetsnål vid urigningen så det är en liten defekt från det men inget stort🥰Pris går att diskutera!