Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara blus - Såå fin zara blus! Den är storlek m men skulle säga att den är s. Då den sitter som en S, så för att inte missleda så därav har jag valt att sätta storlek S.
Zara blus  - Jättefin blus från Zara! Säljs då den inte används💕Priset kan diskuteras!!
Zara blus  - Jättefin blus från Zara i storlek S men passar också xs, perfekt till sommaren!
Zara blus  - Jättesöt blommig blus från Zara, aldrig använd så i väldigt bra skick
Zara blus  - Säljer nu min jättefina blus i strl S. Nyskick❤️
Zara blus  - Säljer en jätte fin Zara blus! Använd några få gånger. Har en liten sminkfläck vid halsen (titta sista bilen) ska försöka tvätta bort fläcken innan ja postar
Zara blus  - Så söt blus från Zara, tunnt och skönt material (lite linne aktigt)
Zara blus
Zara blus - 89

Zara blus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Zara

240 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min blus från Zara, skriv för bilder💓💓

Sellout
Sellout
(15)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Söt blus från na-kd  - Superfin blus, aldrig använd!!!🙌🏼
Blus Nelly - Använd 1 gång helt som ny
Gina topp - Topp/blus ifrån Gina i strl xs. Passar mig som vanligtvis bär M. Använd endast en gång så i nyskick. Perfekt till ett par svarta kostymbyxor.
Prickig tröja - Köpt på Vinted stl 38
Helt ny slutsåld röd satintopp Nelly - Helt ny slutsåld satintopp från Nelly med prislapp i strl xs🩷 Postar idag!!