Moa
Moa
Blus/topp
Blus/topp - 89

Blus/topp

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Zara
Färg: Vit

240 SEK

Beskrivning

Säljer denna fina topp från zara då den inte längre kommer till användning. Inga skador eller liknande! Kontakta ifall du vill ha fler bilder och det går alltid att diskutera pris💕

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Zara blus med volang  - Säljer en krämvit blus med v-ringning och volangdetaljer längs halsringningen och framtill. Blusen har ett subtilt blommönster i tyget och vida, långa ärmar med volang vid ärmslut. Materialet är lätt och har en fin struktur som ger en lyxig känsla.
Vit volangblus med prickar från Zara - Supersöt vit blus från Zara med volangdetaljer längs v-ringningen och ärmsluten. Prickigt mönster i tyget, knappar framtill och luftiga, långa ärmar. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil. Ena armen är lösare än den andra, men inget man märker
Prickig topp hm - Säljer denna super söta prickiga topp från hm i nyskick! Första bilden är lånad💕
Satin blus Gina tricot  - Svart Satin blus i stlM (Gina Young 14+) som är oanvänd, lapp kvar 🤍 350kr nypris. Passar XXS-S
Grönt blus med volanger från Gina Tricot - Supersöt beige blus från Gina Tricot med volangdetaljer på axlarna och runt bröstet. Blusen har v-ringning med knyt framtill och är ärmlös. Luftig och flowy passform, perfekt för vår och sommar. Materialet är mjuk bomull som känns skönt mot huden.
Blus - Jättefin vinröd, satin blus, med omlott knyte från missäy❤️storlek M/L men passar mig som brukar ha S!
Svart prickig blus med volanger - Säljer en svart blus med vita prickar och volangdetaljer på axlarna. Toppen har en fyrkantig ringning, knytband i ryggen och är ärmlös. Materialet känns lätt och flowy, perfekt för dig som gillar statement-plagg med retrovibe.