Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Zara tröja
Zara tröja - 89 Zara tröja - 90

Zara tröja

Storlek: M
Kategori: Blusar
Märke: Zara
Färg: Rosa

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fint skick. Har aldrig använt den, storlek M men jag skulle säga att det är en S🌸

Annie
Annie
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa zara tröja - Skit fin rosa tröja med volanger från zara i storlek S. I bra skick!  Sista bilden är lånad.
Rosa zara tröja - Supersöt💕💕  Fintskick
Zara tröja  - Tröja från zara i storlek S.
Zara tröja  - Säljer då den inte kommer till användning, fint skick! Hör av er💓
Zara tröja - Säljer denna tröjan då den inte kommer till användning. Använt endast en gång. Har ingen defekter eller slitage. Är i väldigt bra skick! Står att det är storlek M men sitter mer som storlek S!
Tröja från Zara - Hej, ja säljer en vit tröja från Zara i stl M. Har använt 1 gång, bra sick. Skriv till mig för mer bilder/information.
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Vit prickig blus  - Snygg vit blus med svarta prickar och smockad midja som ger en figurnära siluett. Blusen har långa ärmar och en lätt volang nedtill. Perfekt för dig som gillar trendiga och feminina detaljer. Ny utan prislapp!
Blommig volangblus från Zara  - Superfin blus i ett rosa/lila/grönt blommigt mönster med volangdetaljer och knyt framtill. . Blusen har långa och vida ärmar och ett luftigt tunt, lätt transparent tyg, perfekt för sommaren.
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Gina blus - Säljer denna slutsålda gina blus i storlek S💕 ej använd
Prickig topp - Fin och söt prickig top/blus. Passar perfekt till sommaren eller fester🤍🤍köpt från plick för 500kr, vet inte vilket märke! Passade inte mig ❣️