Alla kategorier / Böcker
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
En sax i hjärtat - Boken 'En sax i hjärtat' av Marie Bengts är en pusseldeckare. Omslaget har en retrodesign med en sax och prickar i rött och svart mot en grön bakgrund. Perfekt för dig som gillar spännande mysterier!
En svart vår - En hårdkokt kriminalroman som utspelar sig i Washington D.C. 1968, mitt under Vietnamkriget och medborgarrättsrörelsens kamp. Följ polisen Derek Strange i en stad fylld av spänning, rasism och uppror. Perfekt för dig som gillar spännande och samhällsengagerade berättelser.
En Elscooter från yosemite  - Jag säljer en Elscooter pga har köpt en ny den är jätte bra sick och den fungerar utmärkt den åker 20km de är 45 km räckvidd de kommer med en laddare skriv för mer bilder
Att skriva en bra uppsats - Vill du lyckas med din uppsats? Den här boken guidar dig genom hela skrivprocessen – från idé till färdig text. Perfekt för dig som pluggar på högskola och vill ha smarta tips om struktur, källor, argumentation och språk. Passar både mindre och större uppsatser. Ny pris 429
Maria: En kvinnlig komikers dagbok - Boken 'Maria: En kvinnlig komikers dagbok' av Mia Skäringer utforskar personliga upplevelser och insikter med humor och allvar. Skäringer delar modigt med sig av sina tankar och erfarenheter från rampljuset och livet i stort. Köpte för 179 kronor men jag säljer för 79 kronor.
Gör du en perfekt rakning - Boken ger inspiration och tips för en perfekt rakning. Den täcker allt från mustascher och polisonger till skägg och kroppshår. Perfekt för den som vill förfina sin rakteknik. Helt oanvänd, inte ens bläddrad i! Nypris 170kr
En väktares bekännelser - Följ femtonåriga Tilda som vaktar Stockholm mot tomtar, troll och sagoväsen. När mormor är borta måste Tilda ensam hantera magiska hot och hemligheter, samtidigt som hon försöker klara av vardagen och hålla allt hemligt för vänner och familj.
Spöktimmen: En handbok i skräck
Spöktimmen: En handbok i skräck - 0 Spöktimmen: En handbok i skräck - 1 Spöktimmen: En handbok i skräck - 2 Spöktimmen: En handbok i skräck - 3

Spöktimmen: En handbok i skräck

Kategori: Böcker
Märke: Linn Ek & Jenny Borg
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En spännande handbok för dig som älskar skräck, mysterier och true crime! Följ med på en resa genom kalla kårar, seriemördare, kidnappningar och övernaturliga fenomen. Perfekt för dig som vill veta mer om det okända och utmana dina rädslor. (Nyskick med Jenny & Linns signaturer)

Nelly Hansson
Nelly Hansson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå klänning från ZARA - Mörkblå klänning från Zara i storlek M meeen den är liten i storlek så jag skulle säga att den är storlek S egentligen! Den är mjuk, skön och har en kort slits baktill, perfekt sommarklänning! Den är oanvänd och har kvar prislappen 💙
Vit croptop från Forever21 (både offshoulder å inte) - Vit söt croptop från Forever21 helt oanvänd och med prislapp på! Perfekt till sommaren och våren ☀️🌸 Man kan ha den som ”linne” eller dra ner armarna då de blir off-shoulder, både super fint! I storlek XS🫶🏼 (du står för frakt)
Blommig blus med markerad midja! - En ljus geön blus med vita små blommor med elastisk midja som ger en snygg figur! 💚🌸Den är från Only i storlek XS, använd endast ett fåtal gånger!
Low waist straight jeans - Low waist straight från bikbok i ljusblå🩵 Waist 26 & Length 32 Sköna jeans som sitter snyggt, säljer på grund av för liten storlek på mig, jag är 170 så dem är lite korta på mig men annars älskar jag dem! Har endast använts en gång🫶🏼(ej ink frakt)
Ribbad grå tygklänning från Bikbok - En lång grå tyg klänning som formar sig efter figuren, med slits på sidan! Väldigt skönt material och helt oanvänd med prislapp kvar!🩶Storlek XS 🩶
Regular wide/straight jeans - Never Demin - Snygg jeans från Never Demin! I storlek W26/L32. Väldigt bra skick å super sköna!🩵
Cargo Jeans  - Coola cargo jeans från Gina i storlek 34 i perfekt jeans kollektionen!  Väldigt snygga och sköna i fin grön färg💚
Jeans från NA-KD - Snygga, sköna jeans från NAKD i storlek 36! I bra skick och perfekt till hösten och våren!🍁🍂
Gel nagellack från Nailster (UV/LED) OÖPPNADE!! 💅🏼 - Aldrig använda!! Oöppnade!! 💅🏼Nagellack från Nailster. En med färgkod 45 i en mjuk rosa nyans och en med färgkod 436 i en djup röd nyans. Båda är soak off UV/LED. Dem kostar 179kr/st på hemsidan och jag säljer dem för 79kr/st. Så antigen kan du köpa en av dem för 79kr eller båda för 150kr. (säljer dem då jag inte har en uv-lampa)
Figursydd långaramad topp - BIKBOK - En snygg svart långarmad topp från BIKBOK 🖤Passar både till en middag med tjejerna eller en utekväll🥂🍷Den format kroppen väldigt fint och framhäver brösten med fin form (vilket jag med mindre bröst uppskattar, se sista bilden) 💅🏼🎀Älskar tröjan själv men har flera likande så måste rensa, endast använd fåtal gånger så ser som ny ut! [Storlek S]
Liknande annonser
Visa alla