Alla kategorier / Mode / Skor / Stövlar
Svarta knähöga boots med spetsig tå
Svarta knähöga boots med spetsig tå - 0 Svarta knähöga boots med spetsig tå - 1 Svarta knähöga boots med spetsig tå - 2 Svarta knähöga boots med spetsig tå - 3 Svarta knähöga boots med spetsig tå - 4

Svarta knähöga boots med spetsig tå

Storlek: 39
Kategori: Stövlar
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

600 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer ett par svarta knähöga stövlar med spetsig tå och slät finish. Stövlarna har en klassisk, stilren design och är tillverkade i ett material som liknar skinn. Perfekta till höstens och vinterns outfits. Klacken är 10cm och det är storlek 39. Aldrig använda då de är lite för små. Pris går att diskutera

jovanaz11
jovanaz11
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jordan 1 mid - Jordan 1 mid. Storlek 40 men passar 39 då nike ör mindre i storlekar, använda 2 gånger. Köpta för 2000kr. Säljer då de är stora på mig. Skriv för egna bilder🫶🏼Går ner i pris vid snabb affär!
Klackar - Klackskor - Svarta klackskor i storlek 39. Använda endast 1 gång. Köpta för 900kr. 10cm klack.
Rosa klänning - Säljer denna rosa miniklänning som är glittrig. Aldrig använd då den är för liten för mig! Storlek Xs.
Silverfärgad klocka från Daniel Klein - Stilren och rund klocka från Daniel Klein i silverfärgat metall med länkarmband. Urtavlan är ljus med diskreta markeringar och ramen är dekorerad med glittrande stenar för extra bling. Perfekt accessoar för dig som gillar snygga detaljer.
Svart plånbok från Guess med mönster - Snygg svart plånbok från Guess med präglade logomönster och guldfärgad text på framsidan. Plånboken har dragkedja runtom och flera fack för kort och mynt. Tillverkad i skinn och levereras i originalask. Perfekt storlek för att ha med sig överallt.
Bred guldlänk armband - Snyggt och chunky armband i guldfärgad metall med breda länkar som ger en cool och lyxig vibe. Perfekt för dig som gillar statement-smycken och vill ha något som verkligen syns på handleden. Länkarna är rundade och sitter tätt ihop för en exklusiv look.
Axelväska - Säljer denna väska som jag fick i present. Skriv för mer information!
Uniqlo vinterjacka - Säljer min vinterjacka ifrån Uniqlo som är använd 1 vinter. Den är ungefär till knäna på mig som är 172cm lång. Jackan är i ny skick då den är sparsamt använd. Priset är prutat och klart! Storlek XS
Beige bucket bag från Guess - Snygg beige bucket bag från Guess med guldfärgade detaljer. Väskan har ett logomärke framtill, justerbar axelrem och dekorativt hänglås. Tillverkad i strukturerat konstläder och har en modern, avslappnad form.
Liknande annonser
Visa alla