Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Gröna leggings från 157
Gröna leggings från 157 - 0 Gröna leggings från 157 - 1 Gröna leggings från 157 - 2

Gröna leggings från 157

Storlek: 140
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: 157
Färg: Gröna
Skick: Bra skick

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par gröna leggings från 157 i storlek 140. De är tillverkade i ett mjukt och stretchigt material, perfekt för en bekväm vardagslook. Midjan är elastisk för extra komfort.

Natalie Lundgren
Natalie Lundgren
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Transparent mobilskal med kortfack svart genomskinligt - Säljer ett transparent mobilskal med inbyggt kortfack. Skalet är designat för att skydda din telefon samtidigt som det ger enkel åtkomst till dina kort. Perfekt för dig som vill ha allt på ett ställe.
Rosa tröja med hundmotiv från H&M - Säljer en söt rosa tröja från H&M med ett stort hundmotiv på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för den som älskar djurmotiv! 🐶
Vita sneakers från Champion - Snygga vita sneakers från Champion med snörning och kardborreband. Skorna har en klassisk design med Champion-loggan i blått och en skimrande detalj på sidan. Perfekta för en stilren look.
Blommig linnetopp från WETWEENS - Söt blommig linnetopp från WETWEENS med smala axelband. Toppen har ett färgglatt mönster i rosa, blått och grönt på en vit bas. Perfekt för varma sommardagar!
Mintgrön t-shirt med fjärilspaljetter från H&M - Säljer en söt mintgrön t-shirt från H&M med en stor fjäril i glittriga paljetter på framsidan. T-shirten har korta ärmar och är perfekt för en färgglad look. Passar barn i storlek 122/128. Men är stor i storleken så kan likväl passa de som har 140-146
Rosa mjukisbyxor från Gina Tricot - Säljer ett par rosa mjukisbyxor från Gina Tricot i storlek XS. Byxorna har en bekväm passform med dragsko i midjan för justerbarhet. Perfekta för en avslappnad stil.
Svart topp med vattenmelontryck från KappAhl - Säljer en svart topp från KappAhl med ett färgglatt vattenmelontryck och texten 'One in a melon'. Toppen har korta ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en avslappnad stil.
Rosa långärmad tröja från H&M med Disney-motiv - Säljer en söt rosa långärmad tröja från H&M med ett roligt Disney-motiv och texten 'Snow Season'. Perfekt för vintern och julen med sina charmiga detaljer. Tröjan är gjord i mjukt bomullsmaterial.
Ljuslila randig klänning från H&M - Säljer en söt ljuslila och vit randig klänning från H&M. Klänningen är ärmlös med en elastisk midja som ger en bekväm passform. Perfekt för varma dagar!
Liknande annonser
Visa alla