Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusa jeans från Lindex - Säljer ett par klassiska blå jeans från Lindex i storlek 34. De har en hög midja och en straight passform som ger en tidlös look. Perfekta för en avslappnad stil. Jättefina lite skrynkliga på bilden men dom kommer inte till användning.
Mörka Lindex jeans - Köpte ett par jeans som passade riktigt illa på mig så jag säljer dom. Dom är lågmidjade och viker ut lite vid fötterna.
Ljus blå byxor från Lindex. - Jätte bra skick knappt använda. Storlek 158-164 jag är 158cm och passar nästan perfekt!
Ljusa jeans - Jeans från lindex i storlek 170 passar också 164. Klippta lägst ner, inga hål i sig . Säljer pga för små . Pris kan diskuteras och du står för frakt!! Köpt för 399kr
Lindex jeans  - Så snygga jeans från Lindex. Inget slitage.
ljusa jeans  - Säljer ett par klassiska jeans i ljusblå tvätt med rak passform och hög midja. Jeansen har knappgylf och är tillverkade i slitstarkt bomullsjeans. Perfekta för dig som gillar vintagevibe och tidlös stil.
Bootcut jeans i ljus och mörk tvätt - Två par bootcut jeans med klassisk femficksdesign. Ena paret är ljusblått med slitningar och det andra är mörkblått med tvättade detaljer. Båda har normal passform och är tillverkade i jeansmaterial. Perfekta för en avslappnad och trendig look. Båda är storlek 25/32, om man är intresserad och vill se bilder på jeansen är det bara att fråga, köpte för 399kr och dem är helt nya fast priset kan diskuteras för att frakten är säkert dyr!💕
Ljus blåa jeans - Är ej lågmidjade, men inte högmidjade heller. Sitter nånstans där emellan. Pris kan diskuteras
 Mörka/ljus jeans från Lindex
 Mörka/ljus jeans från Lindex - 89  Mörka/ljus jeans från Lindex - 90

Mörka/ljus jeans från Lindex

Storlek: 158
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Lindex

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Dom är i jätte bra skick och har inte använt dom typ nånting. Känner att jag har tröttnat på dom. Storlek 158 så är lite för små för mig också😊

Moa
Moa
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
SÖKER DENA JÄTTE FINA VÄSKA - JAG KAN TÄNKA MIG ATT BETALA 300-400kr. Hör av er till mig om ni säljer en skulle uppskatta det så mycket.
SÖKER DENNA VÄSKAN!!! - Om nu skulle tänka er att sälja eran hör av er till mig. Jag kan tänka mig att betala mellan 300-400kr🌸
Svart axelväska med kedja och stjärndetalj - Säljer en svart axelväska i skinnimitation från ginatricot,  med silverfärgad kedjerem och en glittrig stjärna framtill. Väskan har dragkedja och en clean, stilren look som passar till allt. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool vibe till outfiten.
Svart axelväska från Kangol - Säljer en svart axelväska från Kangol med blank finish och tydlig logga framtill. Väskan har både handtag och en bred, justerbar axelrem med Kangol-tryck. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool streetstyle-vibe.
Liknande annonser
Visa alla