Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Everest byxor
Everest byxor  - 89

Everest byxor

Storlek: 36-38
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Everest
Färg: Svarta

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer oanvända Everest svarta byxor för 200kr. Skriv vid intresse. Köparen står för frakten.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Nike 97 - Säljer mina nike 97or helt nya har använt två gånger. Ordinarie pris 1800 kan mötas upp i Västerås o frakta men det står köparen för. Passar 39-40. 🤍🖤
Kappa byxor - Säljer oanvända vita Kappa byxor i storlek M. Knappt använda. Skriv vid intresse.
 - Väst i jätte bra skick.
Vinter jacka från Carlings - Den här vinter jackan är köpt på Carlings för 700kr den är knappt använd i storlek S. Frakten står köparen för, skriv vid intresse.
T-shirt - Säljer en jätte fin top från H&M för 80kr. I storlek XS men det passar också S. Knappt använd, skriv vid intresse. Frakten står köparen för.
Levise hoodie  - Säljer en helt by levise hoddie för bara 400kr i färgen svart, passar bäde tjejer och killer. Skriv vid intresse🤍
Blommig Kjol - Säljer en jätte fin blommig kjol från pull & bear köpt från Spanien i storlek S. Skriv vid intresse🤍.
Svart vår jacka - Säljer en superfin vår jacka i färgen svart i storlek xs. En av de snyggaste jackorna jag har haft men säljer den pga att den är liten. Skriv vid intresse🤍
Rullskridskor  - Rullskridskor i jätte fint skick och knappt använda. Passar både barn och äldre. Hjulen där bak gör används för nybörjare efter det kan man flytta de så att det blir vanliga i rad. Storleken går att justera med en knapp, storleken passar mellan 35-40. Skriv vid intresse💙💙
Kjol - Säljer en jätte fin grå kjol i bra skicka i storlek (120-130 cm) 7-9 år. Skriv vid intresse.
Liknande annonser
Visa alla
Svarta regn/vind-byxor från Everest - Svarta regn/vind-byxor från Everest med elastisk midja och justerbar dragsko. Byxorna har raka ben, reflexdetalj på sidan och kardborre vid benslut. Perfekta för kalla dagar och utomhusaktiviteter. Materialet är slitstarkt och vattenavvisande syntet.
Everest byxor -  Sköna
Everest  - Mysiga svarta byxor från stadium i storleken 158-164
Everest  - Svarta Everest mjukisbyxor jättebekväma med bomull inuti, storlek S🌸 Köparen står för frakten🌸
Everest byxor - Everest byxor/ regnbyxor. Bra skick. Är 171 för referens. Pris går att diskutera och köparen står för frakten!
Svarta skidbyxor från Everest! - Säljer ett par svarta skidbyxor från Everest i storlek 34. De har en stilren design med knappar och dragkedja plus att de går att justera i midjan. Perfekta för att åka skidor i!! Byxorna är i mycket bra skick och redo för nya äventyr!
Everest byxor - Nyskick, har aldrig använt de. Jag är 168cm lång. Köparen står för frakt.
Everest byxor flis  - Ett par jätte fin och sköna flis byxor från Everest i ett gråt matrial som är jätte skönt att åka skidor i 💕
Fortsätt i appen →