Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Yogabyxor / mjukisbyxor från Puma
Yogabyxor / mjukisbyxor från Puma - 89 Yogabyxor / mjukisbyxor från Puma - 90 Yogabyxor / mjukisbyxor från Puma - 91

Yogabyxor / mjukisbyxor från Puma

Storlek: 36
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Puma
Färg: Olivfärgade

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd ett fåtal gånger och är i bra skick. Stretch om midjan, jättehärligt material, och fickor på sidane. Skriv om det önskas fler bilder eller information 🌸

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mönstrad klänning med puffärmar  - Klänning är endast testat, så i jättefin skick! Sista bild lånad från Nelly. Skriv om det önskas fler bilder eller information 🌸
Grå Adidas t-shirt - Väl använd t-shirt från Adidas. Den är fin och har ingen direkt defekter, fast materialet är lite ”slitent” efter att ha varit använd och tvättat et antal gånger. Relaxed fit. Skriv om det önskas fler bilder eller information 🌸
Levi’s body  - Superfin body! använd flera gånger, men i bra skick utan defekter.
Adidas tröja med militär-mönster - Tröjan har varit regelbundet använd över längre tid. Därav är den lite nopprig (bild 2), samt att den har lätt missfärgning. Utöver detta är den i bra skick och ser fortfarande mycket fin ut! Den har ”gömda” fickor på sidane. Lite oversized fit.
Mössa  - Fin mössa men för liten for mitt huvud tyvärr 🌸 bara provat
Wesc tröja  - Fin och tunn tröja från Wesc, perfekt till våren ☀️använd och tvättat flera gånger, fast fortfarande i fint skick
Distressed denim shorts  - Superfina shorts, använd vid et tillfälle så i nyskick 🌸 skriv om det önskas mer information eller bilder!
Blommig t-shirt klänning 🌸 - T-shirt klänning i superfina färger och blommigt mönster! Den har en fläck som tyvärr inte går bort i tvätt (bild 2), fast den är inte vidare synlig. Har också blivit nopprig efter användning och tvätt (bild 3).
Tröja med knappar  - Tröja från björkvin i superfin blåfärg 🐬 lite nopprig, samt har lite missfärgning på vissa ställen.
Blommig klänning  - Jättefin och blommig klänning från Nelly 🌸 använd vid et par tillfällen, men utan defekter och i bra skick! Perfekt till midsommar!
Liknande annonser
Visa alla
Puma mjukisbyxor  - Svarta pumamjukis byxor i storlek s! 💗 Väldigt sköna och snygga! 🫶🏼🫶🏼
Svarta mjukisbyxor från Puma - Svarta mjukisbyxor från Puma med guldfärgad logga på vänster sida. Byxorna har ribbade muddar vid benslut, snörning i midjan och diskreta ränder i materialet längs sidorna. Perfekta för chill eller träning.
Grå mjukisbyxor från Puma - Säljer ett par grå mjukisbyxor från Puma i storlek L. Byxorna har en elastisk midja och är superbekväma för både träning och chill. Perfekta för höst och vinter när du vill hålla det casual och mysigt. 🐾
Svarta mjukisbyxor från Puma - Svarta mjukisbyxor från Puma med resår i midjan och logga tryckt på ena benet. Byxorna har en enkel och sportig look, perfekta för chill dagar. 🌸 Fint använt skick. Eventuellt liiite ljusare vid knäna dock inget jag sett innan syning. Storlek 98
Grå mjukisbyxor från Puma - Snygga grå mjukisbyxor från Puma med elastisk midja och muddar vid bensluten. Byxorna har en klassisk passform och är tillverkade i mjuk bomullsblandning. Puma-loggan i svart finns på ena benet. Perfekta för chill eller träning. Defekt syns på sista bilden.
Puma mjukisbyxor  - Hej, säljer dessa puma byxor. Jag har använt den 2-3 gånger. Är i superfin skick. Säljer den på grund av stt den har blivit liten på mig.
Grå mjukisbyxor från Puma - Säljer ett par grå mjukisbyxor från Puma i storlek XS. De är superbekväma och perfekta för en avslappnad dag hemma eller lätt träning. Byxorna har en elastisk midja och är gjorda i mjukt material för extra komfort. Låg midja de❤️
Fortsätt i appen →