Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
MNG kaki kostymbyxor
MNG kaki kostymbyxor  - 89 MNG kaki kostymbyxor  - 90

MNG kaki kostymbyxor

Storlek: 38 ( 36)
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Beigea

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Dessa helt nya kostymbyxor säljs nu. De är i storlek 38 men passar en 36. De passade tyvärr inte därför säljs de nu.

Ritasch Nasser
Ritasch Nasser
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beiga wide kostymbyxor från MNG - Snygga beiga kostymbyxor från MNG med breda ben och hög midja. Byxorna har hällor för bälte, snedställda fickor fram och dekorativa fickor bak. Perfekta för en clean och stilren look.
Kaki kostymbyxor från Zara, strl 34 - Fina kostymbyxor i beige från Zara. Fint skick men användes inte då jag har likadana. Behöver strykas men annars är de hela och fina🥰 110kr eller bud
Svarta vida kostymbyxor från MNG - Säljer ett par svarta kostymbyxor från MNG i storlek 36. Byxorna har hög midja och ett snyggt wide fit-snitt som ger en clean och modern look. Perfekta att styla med crop top eller oversized skjorta. Materialet känns mjukt och följsamt.
Randiga kostymbyxor från MNG Suit - Snygga mörkblå kostymbyxor från MNG Suit i storlek 36. Byxorna har ett klassiskt rakt snitt och är dekorerade med tunna vita ränder. De har hällor för bälte och stängs med knapp och dragkedja. Perfekta för en stilren look.
L.O.G.G beiga kaki byxor - Otroligt bra skick har bara använts en gång
Kaki jeans från Gant - Jätte coola gant jeans i beige kaki färg. Tyvärr alldeles för stora i midjan för mig, men det skulle lätt kunna sys in
Kaki byxor - Unika och fina byxor i storlek L ( bra om man vill ha lowwaist) , materialet är rynkresistant💕som ny endast testat.
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Juliana studios city jeans -  Helt nya Juliana Studios Stockholm City Jeans, förbeställda redan i oktober och levererade nyligen. Aldrig använda, prislapp kvar – säljs endast eftersom de tyvärr inte passade. Jeansen är i storlek S, modellen på bilderna är 164 cm lång, med en trendig bootcut-passform, låg midja och snygga slitningar som ger en avslappnad men exklusiv look. Plagget är helt slutsålt online, vilket gör detta till en sällsynt chans att få tag på ett eftertraktat par som inte längre går att köpa i butik.
True religion  - Jag har haft dem i ca 1 år dem är i bra skick men lite slitna på fickorna (se bild)
Jättesnygga Cheap monday jeans i storlek 28/30🤍 - Jättesnygga jeans från weekday/Cheap monday. Är i storlek 28/30 och är i modellen booti bae (vet ej hur det stavas) Sitter jättebra på mig som är 163cm och tycker att de sitter väldigt snyggt, dock kommer de inte till användning. Därför säljer jag de. Ställ gärna frågor om ni undrar något!!🤍🤍💗  Bara används fåtal gånger!
Ltb Valerie gråa jeans - Säljer mina populära ltb jeans då de inte kommer till användning längre. Jättebra skick
Crokeroriginals ljusblå straight jeans - Säljer ett par Crokeroriginals ljusblå straight jeans. De har låg midja och  är tillverkade i slitstarkt denim. Säljer då de är lite förstora i midjan!
Svarta bootcut jeans med fickor - Säljer ett par svarta bootcut jeans med fickor fram och bak från Nelly. Jeansen har en låg midja och stängs med knapp och dragkedja. Materialet är stretchigt och ger en snygg passform. Perfekta till en trendig vardagslook. De har en liten defekt på baksidan som inte syns
Blå lowaist jeans  - Jätte snygga blå lågmidjade jeans med slitna detaljer från diesel i jättebra skick men uppsprättade längst ner. Skriv för mått eller fler bilder!💗
Ljusblå bootcut jeans med broderi - Säljer ett par ljusblå bootcut jeans från Nelly. Dem är i storlek 36/short. Jag säljer pga för stor storlek i midian och att dem alldrig används. Inge defekter.