Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Linnebyxor  - Säljer nu mina fina linnebyxor från esprit, slutsålda på hemsidan. Använt få gånger.
Linnebyxor - Svarta linnebyxor. Byxorna har raka ben och sidofickor. Använda få gånger. H&M
Linnebyxor  - Linnebyxor från design by si, nypris 600+ med frakt säljer för 360 då de är för små för mig🩷 aldrig använda så i nyskick! De har extra tyg så de är inte genomskinliga!!
Linnebyxor - Nästan oanvända linnebyxor svala och sköna till sommaren ☀️
Linnebyxor  - Superfina linnebyxor i storlek 158/164 men passar också xxs-xs. Dem har stretch i midjan och är i bra skick.lite skrynkliga men går att stryka. Svårt att få bra bild på dem men dem är iafall superfina.
Linnebyxor - Snygga linnebyxor, storlek xxs. Använt lite grann men inte värst mycket. Nypris 900kr
Linnebyxor
Linnebyxor - 89 Linnebyxor - 90

Linnebyxor

Storlek: (40) S/M
Kategori: Jeans & Byxor

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

står storlek 40 men mer som 36/38, buda i kommentarerna, jag är 170 cm lång (måste strykas!!)

Narin Gaphour
Narin Gaphour
(12)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Dior väska  - Christian Dior, väska. Logomönstrad canvas med skinndetaljer. Axelremskedja i guldfärgad metall. Perfekt till balen!  Märkt "Christian Dior MADE IN FRANCE". 28 x 18 x 4 cm. Köpt på tradera  Helhetsintrycket är gott. Smärre slitage. Tryckknapp funge
Liknande annonser
Visa alla