Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
A-dsgn byxor - Tracksuit byxor från A-dsgn. Storlek L, men upplever dom lite små i storleken. Aldrig använt då dom inte passar.
Adsgn skinnbyxor från A dsgn  - Skinnbyxor från Adsgn.Är i bra skick då jag har inte använt dem så mycket.
Svarta skinnbyxor från A-dsgn - Snygga svarta skinnbyxor med hög midja och raka ben. Byxorna är från A-dsgn och är i storlek Xxs, har även sytt upp byxorna så att de passar en som är runt 164 cm.
Svarta byxor från A-Dsgn - Säljer ett par stilrena svarta byxor från A-Dsgn i storlek M. Byxorna har en klassisk design med bälteshällor och en rak passform. Perfekta för både vardag och festliga tillfällen. De är i mycket bra skick och redo för en ny ägare!
A-DSGN cargo pants  - Säljer mina A- design cargo pants från Alice stenlöf. Storlek 36 med prislapp kvar! Passar 38 med (stora i storleken)  Nypris: 899
Skinnbyxor A-DSGN - Otroligt snygga skinnbyxor från A-DSGN, det är storlek xxs. Använda en gång så dom ser nya ut.
Khaki färgade skinnbyxor med knappar från A-dsgn  - Snygga svarta skinnbyxor med hög midja och stilrena knappar. Byxorna har en unik design med detaljerade sömmar och en modern passform. Perfekta för att ge din outfit en edgy touch.
Skinnbyxor A-DSGN - Säljer mina Skinnbyxor från a-dsgn Byxorna är i storlek M och går ner till marken för mig som är 178💕   Köpare står för frakt   Endast använt byxorna 1-2 gånger och säljer pga byxorna inte kommer till användning.
A - dsgn skinnbyxor
A - dsgn skinnbyxor - 89 A - dsgn skinnbyxor - 90

A - dsgn skinnbyxor

Storlek: M
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Svarta

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa skitsnygga byxor nypriset är ca 800

Hanna
Hanna
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
alobha label everyday linnen pants  - Säljer ett par super fina slut sålda linne byxor från alobha label som inte kommer till användning längre, uppsydda hos skräddare så de passar mig perfekt som är 1,67💓💓💓lite slitningar på inre låret men inget som syns när man har på sig de🤗🤗 kom privat för bilder på de
Cheap monday jeans  - Supersnygga cheap monday jeans köpta på weekday!💓26/30. Lite nötta längst nere se sista bild
Svarta kostymbyxor med bootcut - Är 160cm o längden passar perfekt. Aldrig använda
Lågmidjade jeans - Säljer dessa lågmidjade jeans från Gina Tricot.
Ljusblå bootcut jeans med utsvängda ben - Säljer ett par ljusblå bootcut jeans från ping med  utsvängda ben. Jeansen har en snygg cool tvätt. Första bilden beskriver bäst färgen då den är i dagsljus. Jeansen har slitningar vid fötter och ett väldigt litet hål på ena knäet. Men det är ingenting man tänker på. Annars känns jeansen som nya. Passar xs-s
Ljusblå raka jeans med loose fit - Säljer ett par ljusblå jeans med rak passform och loose fit. Jeansen har klassisk femficksdesign, normal midja och är tillverkade i mjukt denimtyg. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Mörkblå Nudie jeans - Säljer ett par mörkblå jeans från Nudie Jeans med klassiska kontrastsömmar och broderade bakfickor. Jeansen har fem fickor, normal passform och är tillverkade i mjukt bomullsjeansmaterial. Perfekta för dig som gillar en tidlös och clean look.
Vintage Esprit jeans med låg midja  - Vintage jeans från Esprit med låg midja och flared/straight leg (se bild). De är i mycket bra skick och är i stl Small. midja:35, grenmått: 19cm, innerbenslängd: 76cm, benöppning: 19cm