Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Replay Anbass jeans blå
Replay Anbass jeans blå - 0 Replay Anbass jeans blå - 1 Replay Anbass jeans blå - 2

Replay Anbass jeans blå

Storlek: W28
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Replay
Färg: Marinblåa
Skick: Nytt skick

400 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Hejsan! Säljer mina nya replay anbass jeans då dem är för långa för mig och är precis ny inköpta från salt&men! Köpte jeansen för 1000 kr!!! Jeansen har en snygg mörkblå färg och enligt mig är väldigt snygga!! Priset går att diskuteras!

Sixten Erlandsson
Sixten Erlandsson
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Grå jeans med rak passform - Säljer just nu mina Jack and Jones jeans i modellen regular Cales då dem är lite mer vida i stilen. Storleken är 13y eller 158 cm men den passar även längre! Jeansen är ljus gråa med svarta sömmar! Säljer dem för att jag har vuxit ur dem!
LMTD Overshirt - Säljer nu denna schyssta grå overshirt som alldrig är använd pga för stor för mig! Denna overshirten kan passa bra in nu till våren då den inte är så varm. Overshirten har storleken 158/164 eller för 13 till 14 åringar men kan även passa äldre eller längre!
Vinröd mössa från Ralph lauren - Säljer en vinröd Ralph lauren mössa som är i väldigt bra skick då jag bara har användt den ett fåtal ggr. Köpte mössan för 649 kr! PRISET GÅR ATT DISKUTERAS!!!
CHIMI 04 solglasögon  - Säljer ett par stilrena svarta solglasögon från CHIMI. Har användt den två ggr och har färgen grey och modellen 04. Glasögonen har ett tonat mörkt glas och är köpta för 1400 på chimis hemsida nyligen
Svarta raka jeans med tvättad look - Snygga svarta jeans med tvättad finish och raka ben från Zara. Storleken är 11-12 år eller 152 cm! Byxorna är använda fåtal ggr
Jeans från Tom tailor  - Snygga mörkblå slim fit jeans från Tom tailor. Storleken är 158 cm och har en snygg blå tvätt
Nike Dunk Low Michigan green - Säljer just nu ett par Nike dunk low Michigan green eftersom den har blivit för små! Ingen box har jag kvar och storleken på skon är 39
The gallerist skor blå - Ett par schyssta the gallerist skor i storlek 39 med en ljusblå färg. Jag själv tycker dem är väldigt snygga och jag kan själv inte ha dem pga för små för mig!! Priset kan diskuteras!!!
Liknande annonser
Visa alla