Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
jeans - Jeans med straight leg och tre hål💗
Jeans - Mina favoritjeans som inte passar långre tyvörr, jag har sytt dom lågmidjade de är från Ginatricot och i bra skick❣️
Jeans - Säljer dessa jeans från pull and bear då de inte passar mig, de har även en slits längst ned vid kanten💞.
Jeans - Suppersnygga blå zara jeans i strl 34! Midrise och flared. Jättebra skick förutom slitningar vid hälarna!
Jeans pepe jeans - Jeans bootcut Lågmidjade. Är 167
Jeans  - Jag är 168 cm och dem passar perfekt i längden för mig. Lågmidjade och använda några få gånger bara. Inga defekter förutom att fickorna på framsidan är lite sönder (men det är inget som syns på utsidan😊storlek 32 men passar på mig som är S/M.
Jeans - Från gina. Går att ha både low-, mid- och highwaist beroende på vad man gillar 🥰
Jeans
Jeans  - 89 Jeans  - 90

Jeans

Storlek: 34
Kategori: Jeans & Byxor

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par jeans från Bershka jag köpt på Zalando, dom är inte min smak längre därför säljer ja dom :)

Lisan
Lisan
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Massimo dutti jacka  - Förra årets kollektion från Massimo dutti. Säljer för att den länge inte passar mig. Fint skick och köpt för 1500kr, kvitto finns! Strl xs men passar som s
Liknande annonser
Visa alla