Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeans  - Jeans med fina detaljer. Köpt dyr men säljer då den inte passar. Storlek 30 💙✨ Frakt tillkommer💕
Jeans - Lite kortare än full längd tror jag Storlek 19
Jeans - Flerfärgade jeans i storlek XS. Helt oanvända! Frakt tillkommer.
Jeans  - Använd fåtal gånger. 2st valda jeans för 200❗️
Jeans  - Ljusblåa jeans från nelly som knappt är använda pågrund av att dom är i fel storlek. Det är i storlek 36 och sitter perfekt på mig, men det är att dom är för långa. Priset kan diskuteras.
Jeans - Suppersnygga blå zara jeans i strl 34! Midrise och flared. Jättebra skick förutom slitningar vid hälarna!
Jeans - Blåa jeans från zara med medelhög midja. Croppad design i benen. Snygg passform men säljer då de tyvärr är för små för mig nu.
Jeans
Jeans - 89 Jeans - 90

Jeans

Storlek: W27 L32
Kategori: Jeans & Byxor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ljusblå jeans från weekday i modellen rowe, lite korta på mig som är 168, i bra skick! Köparen står för frakt💗

Tilde
Tilde
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Kjol - Jättefin sommarkjol, aldrig använd! köp direkt för 100kr. Köparen står för frakt💞
Kavaj - Kavaj från nakd, använd en gång, köparen står för frakten💞
Linne  - Jättesnyggt grönt linne med spets, aldrig använt, köparen står för frakt💞
Jeansjacka - Avklippt oversized jeansjacka fin nu till sommaren, köparen står för frakt💞
Rollas jeans - Lånad bild, Säljer mina rollas jeans köpta för 829kr, vid intresse kan jag skicka fler bilder. Köparen står för frakt💞
Jeans  - Säljer dessa skitsnygga jeans från pull&bear, de har hål på knäna och slitz längst ner på båda sidor, perfketa i längd på mig som är 168, vid intresse kan jag skicka fler bilder. köparen står för frakt💞
Stickad tröja  - Stickad tröja som inte kommer till användning, från hm, köparen står för frakt💗
Stickad tröja  - Mörkgrön stickad tröja med flätade armar från hm, knappt använd! Köparen står för frakt💗
Kofta - Jättesnygg beige kofta i ett mysigt material från missguided, bra skick, köparen står för frakt💗
Jeans - Snygga raka jeans med slitz (som var där när dem köptes) från Hanna schönbergs kollektion med NA-KD, säljs pga de inte kommer till användning, bra längd på mig som är 168
Liknande annonser
Visa alla