Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Bootcut jeans vintage
Bootcut jeans vintage  - 0 Bootcut jeans vintage  - 1 Bootcut jeans vintage  - 2 Bootcut jeans vintage  - 3 Bootcut jeans vintage  - 4

Bootcut jeans vintage

Storlek: 38
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Marinblåa
Skick: Bra skick

200 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Bootcut jeans från next, passar stl 38/40

Emilia🌹
Emilia🌹
(17)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vintage bootcut jeans - Så fina lowwaist jeans från märket shimmy! Har tyvärr blivit för små för mig. Bara skriv om du har någon fråga!
Bootcut vintage jeans  - Superfina lågmidjade bootcut jeans med coola fickor från märket arizona. Jag är ca 163 och de är rätt så långa på mig. Om man är längre än mig kommer de passa perfekt, annars funkar det såklart att sy upp. De är även rätt så baggy på mig.
Vintage mörkblå bootcut jeans  - Såå fina jeans med jättefin broderi på fickorna, vintage från Paige, strl S🩷 // midja 37,5cm tvärsöver, innerbenslängd 84,5cm
Vintage bootcut jeans blå - Snygga blå vintage  jeans med bootcut passform och klassiska fem fickor. Jeansen har låg midja och är tillverkade i slitstarkt bomullsdenim. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men ändå trendig look.
Vintage Levis bootcut jeans  - Säljer dom här as snygga vintage lågmidjade bootcout jeansen. Dom är köpta i Paris på en scenhand butik och knappt använda. De är i super bra skick!! Skriv om ni har frågor❤️kan tänka mig att sänka priset vid snabb affär☺️
Blå jeans från Unionbay Bootcut lågmidjade vintage - Säljer ett par snygga blå jeans från Unionbay. De har en bootcut-stil och är tillverkade i klassiskt denim. Jeansen har en låg midja och är perfekta för en avslappnad look. De har också en dragkedja och knappar framtill. Se bild för mått, liten defekt på sista bilden som knappt syns om man inte kollar noga även lite slitage längst ner men bara snygggtttt💋💋💋💋Från 2000 talet😻står storlek 3/30 i byxorna men passar XS-s se bild för mått
Jätte lågmidjade vintage bootcut Lee jeans  - Dösnygga lågmidjade bootcut jeans ifrån Lee med snygga detaljer på bakfickorna, i jätte bra skick överlag förutom att dom är slitna längst ner på baksidorna av benen (35 cm tvärs över i midjan och 75 cm innerbenslängd)
Lågmidjade vintage Levi’s bootcut jeans - Säljer dessa otroligt snygga Levi’s jeans midjemått 79 cm (Rakt över 39 cm)  innerbenslängd 80 cm
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Juliana studios city jeans -  Helt nya Juliana Studios Stockholm City Jeans, förbeställda redan i oktober och levererade nyligen. Aldrig använda, prislapp kvar – säljs endast eftersom de tyvärr inte passade. Jeansen är i storlek S, modellen på bilderna är 164 cm lång, med en trendig bootcut-passform, låg midja och snygga slitningar som ger en avslappnad men exklusiv look. Plagget är helt slutsålt online, vilket gör detta till en sällsynt chans att få tag på ett eftertraktat par som inte längre går att köpa i butik.
Low waist jeans  - Super snygga Lågmidjade byxor från ltb i storlek 25/36. Jag är 174 och dom sitter jätte bra på mig som är lite längre. Jeansen har en jätte fin ljusblå färg och sitter perfekt i storleken, jag säljer dessa ursnygga jeans pga att jag behöver tyvärr göra mig av med några byxor från min garderob. Skriv för mått 💕
Cheap Monday jeans! - Jätte snygga jeans som är slut sålda överallt! Storlek 26/32! Ber om ursäkt för dåliga bilder behövs mer bilder är det bara att skriva det!🤗
True religion  - Jag har haft dem i ca 1 år dem är i bra skick men lite slitna på fickorna (se bild)
Jättesnygga Cheap monday jeans i storlek 28/30🤍 - Jättesnygga jeans från weekday/Cheap monday. Är i storlek 28/30 och är i modellen booti bae (vet ej hur det stavas) Sitter jättebra på mig som är 163cm och tycker att de sitter väldigt snyggt, dock kommer de inte till användning. Därför säljer jag de. Ställ gärna frågor om ni undrar något!!🤍🤍💗  Bara används fåtal gånger!
Crokeroriginals ljusblå straight jeans - Säljer ett par Crokeroriginals ljusblå straight jeans. De har låg midja och  är tillverkade i slitstarkt denim. Säljer då de är lite förstora i midjan!
Svarta bootcut jeans med fickor - Säljer ett par svarta bootcut jeans med fickor fram och bak från Nelly. Jeansen har en låg midja och stängs med knapp och dragkedja. Materialet är stretchigt och ger en snygg passform. Perfekta till en trendig vardagslook. De har en liten defekt på baksidan som inte syns
Ltb Valerie gråa jeans - Säljer mina populära ltb jeans då de inte kommer till användning längre. Jättebra skick