Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 Bootcut  jeans  - Säljer dessa gråa jeans från Gina trico i stl ”158” vad jag tror har klippt bort lappen.. (dom är streckiga) skriv vid frågor!
Bootcut jeans - Bootcut jeans från Gina Tricot💗 Storlek 32, jag är 160 som referens🫶🏼 Lite slitna längst ner då de är lite långa men inget man tänker på.  Har fler bilde om det önskas
Bootcut Jeans - Snygga gråa Bootcut jeans från Gina Tricot för 550kr.
Bootcut Jeans - Säljer dessa fina jeans ifrån gina tricot. (De har vanliga fickor där bak), dessa är mina egna bilder.
Bootcut jeans - Jättesköna fina jeans från Gina, säljer pga att dom blivit för små.
bootcut jeans - säljer dessa slutsålda superfina gråa bootcut jeansen, sparsamt använda så fint skick🩷🩷🩷
Grå bootcut jeans - Snygga grå bootcut jeans med knappar och dragkedja. De har en klassisk femficksdesign och är perfekta för en avslappnad stil. Passar bra till både sneakers och klackar. Knappt använda då de är för korta
Bootcut Jeans - Köpt från Gina Tricot, är i Okej skick, har slits, är i stl 152, men kan användas till de som är några centimeter längre då det blir mer lågmidjat.
Bootcut Jeans
Bootcut Jeans - 89 Bootcut Jeans - 90

Bootcut Jeans

Storlek: 158
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Gina Tricot
Färg: Gråa

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

De här jeansen är från Gina Young i storlek 158. De är bara andvända 1 gång. Priset kan diskuteras

Lilly Thellman
Lilly Thellman
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
3-pack långärmade toppar Gina Tricot - Tre långärmade toppar från Gina Tricot i svart, marinblått och olivgrönt.
Svart axelväska i skinn  - Snygg svart axelväska i glansigt skinn med coola sömdetaljer och justerbar axelrem. Väskan har snörningsdetalj framtill och silvriga metalldetaljer som ger en trendig vibe. Perfekt storlek för det viktigaste och passar till många outfits.
Liknande annonser
Visa alla