Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeans pepe jeans - Jeans bootcut Lågmidjade. Är 167
Jeans - Säljer dessa superfina lågmidjade zara jeans! Säljer pga att jag har andra jag använder oftare! Superfint skick! De har små hål längst ner pga att jag klivit upp dem lite! Kan självklart skicka bild❤️
Jeans  - Säljer ett par mörkblåa bootcut jeans från Only. Dem är i storlek L/34 men är små i storleken så sitter mer som en S eller M. Passar någon som är mellan 172-180 beroende på hur långa man vill att dem ska va.
Jeans  - Fina jeans från Lindex aldrig använda!
Jeans - Bootcut jeans från mango, jättefina och stretchiga💓 säljer då jag tröttnat på dom, dom har ett litet hack men inget som syns, fråga om fler bilder om ni vill!
Jeans - Lågmidjade mörkgrå jeans från lager i strl xxs (short) passar nån som är runt 160 💕 använda typ 3 gånger, nypris 400kr
Jeans
Jeans - 89 Jeans - 90 Jeans - 91

Jeans

Storlek: XS/S/34
Kategori: Jeans & Byxor

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer de här bootcut-jeansen pga att de blivit för små och inte min stil alls. De är köpta begagnat men aldrig använda av mig, och är i bra skick, hör gärna av dig om du undrar något!✨🦋 köparen betalar frakten

Clara
Clara
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 - Säljer detta linne för att jag fick den och använder den aldrig, är också lite stor för mig då jag vanligtvis har storlek XS/S/M, men kan användas som en lång tröja. Skönt tyg, förhandla gärna om pris!💞
 - Säljer den pga att den är för stor, passar dock runt ”midjan”, och jag har 36/38. Som ni ser är den helt ny och aldrig använd, den har kostat 99kr (köpt av en annan här på Plick dock, men helt ny från henne) Köpare betalar frakten! 🌟💫💞
Randig klänning strl 38 - Fin randig klänning köpt från H&M för några somrar sen. Jag säljer den pga att jag aldrig använder den... den är i ett ganska bra skick fortfarande! Hör av dig vid frågor!
Svarta Jeans strl XS-S - Supersnygga svarta jeans med vita sömmar som tyvärr blivit väldigt för korta för mig! Jag är ca 170 och de är ungefär 10 cm från mina fötter... köpta på monki och i bra skick! <3
Grå hoodie utan tryck strl M - Enkel grå hoodie utan tryck, nästan aldrig använd men köpt för ett tag sen från lager 157! (Har inte kollat frakt än men det borde inte bli så dyrt)
Liknande annonser
Visa alla