Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Kappa byxor
Kappa byxor  - 89 Kappa byxor  - 90

Kappa byxor

Storlek: S
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Svarta

170 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek S

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Kappa Byxor - Säljer mina kappabyxor för att de inte komma till användning längre. Det är i mycket fint skick
Kappa byxor - Säljer då de ej kommer till användning. Köpt på junkyard för några år sedan, är som ny i skicket.  Köp sker via dm & köparen står för frakt.
Kappa byxor - Säljer mina fina kappa byxor i strlk S då de tyvärr har blivit för små för mig 💕 loggan längst fram på låret har tyvärr åkt av därför det låga priset! Men fortfarande skitsnygga
Svarta byxor från Kappa - Snygga svarta träningsbyxor från Kappa med vita sidopaneler och logotyper längs benen. Byxorna har elastisk midja och knappar längs sidorna för justerbar passform. Perfekta för en sportig look:) storlek passar S/M
Kappa byxor - Kappa knappbyxor köpta från urban. Jag hittar ingen storlek men jag säger att de passar M. Samt så går den över mina anklar som är 180cm. Så skulle säga att dem passar 175 och ner.🫶🏽 Hittar ingen bild med mig ha på dem då jag inte har använt på ngr år
Kappa byxor - Säljer mina kappa byxor, väl använda💞
Kappa byxor - Snygga, fräscha vindfodrade byxor från Kappa. Låga i midjan. På mig som är 174 cm lång så är byxorna något för korta.
Fortsätt i appen →