Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Byxor
Byxor - 89 Byxor - 90

Byxor

Storlek: S
Kategori: Jeans & Byxor

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fina blå/vita leopardmönstrade träningsbyxor💗

Lovalarss0n
Lovalarss0n
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Byxor  - Tror de heter ballong byxor men dom är pösiga och man kan dra in dom i midijan och benen ,det är inte riktigt Fickor
Byxor - Ett par byxor från okänt märke. De har samma model som linnebyxor men de är inte i linne. Materialen vet jag inte vad det är men det verkar vara en blandning av silke och bomull. Helt oanvända och i bra skick
Kostym byxor - Säljer dessa vita kostym byxor, som jag köpte från hm för runt 300kr, har bara använt dessa 2 gånger och dom e lite genomskinliga men dom passar inte mig längre. Pris kan diskuteras privat
Byxor  - Swim shorts ❤️‍🔥
Snygga cargo byxor  - Har använt en gång men kommer inte till andvändning längre, köpta på Zalando för 700kr
Byxor - Byxor i storlek 42, är som M/L🥰Bootcut
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Ltb Valerie gråa jeans - Säljer mina populära ltb jeans då de inte kommer till användning längre. Jättebra skick
True religion  - Jag har haft dem i ca 1 år dem är i bra skick men lite slitna på fickorna (se bild)
Juliana studios city jeans -  Helt nya Juliana Studios Stockholm City Jeans, förbeställda redan i oktober och levererade nyligen. Aldrig använda, prislapp kvar – säljs endast eftersom de tyvärr inte passade. Jeansen är i storlek S, modellen på bilderna är 164 cm lång, med en trendig bootcut-passform, låg midja och snygga slitningar som ger en avslappnad men exklusiv look. Plagget är helt slutsålt online, vilket gör detta till en sällsynt chans att få tag på ett eftertraktat par som inte längre går att köpa i butik.
Jättesnygga Cheap monday jeans i storlek 28/30🤍 - Jättesnygga jeans från weekday/Cheap monday. Är i storlek 28/30 och är i modellen booti bae (vet ej hur det stavas) Sitter jättebra på mig som är 163cm och tycker att de sitter väldigt snyggt, dock kommer de inte till användning. Därför säljer jag de. Ställ gärna frågor om ni undrar något!!🤍🤍💗  Bara används fåtal gånger!
Svarta bootcut jeans från Cheap Monday - Snygga svarta bootcut jeans från Cheap Monday i storlek 29/32
APC jeans - Najs apc jeans storlek 30 säljar då de tyvärr inte passar mig. Hörav er vid frågor. Litet hål i ena fram fickan men har ingen större påverkan. Jag kan laga det om de önskas
Crokeroriginals ljusblå straight jeans - Säljer ett par Crokeroriginals ljusblå straight jeans. De har låg midja och  är tillverkade i slitstarkt denim. Säljer då de är lite förstora i midjan!