Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Ljusa cargobyxor
Ljusa cargobyxor - 89 Ljusa cargobyxor - 90 Ljusa cargobyxor - 91

Ljusa cargobyxor

Storlek: Small
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: H&M
Färg: Beigea

110 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett par beiga cargo byxor i relativt tunt tyg, like skrynklig från att ligga i en garderob men går lätt att fixa!! Ganska långa i benen. Köparen står för frakt 💞

klara bergstrm
klara bergstrm
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljus Beiga Cargo Byxor - Ett par ljusa byxor som vara provats på en gång, på bilden ser byxorna vita ut men i verkligheten är dom lite mer vit/beige. Byxorna är väldigt tunna och skulle rekommendera till sommaren.
Cargobyxor - Ett par coola cargopants som jag säljer pga att de inte används. Köparen står för frakt och pris kan diskuteras❣️(obs jag har sytt de själv där nere vilken också gör att jag sänkt priset)
Cargobyxor - Snygga cargobyxor från hm strl xs  Fint skick använd gärna köp nu
Cargobyxor - Använda max 1 gång
Cargobyxor  - Begia Cargobyxor av 100% bomull. Använda ganska mycket men inga skador eller fläckar 9/10. Skulle bara behövas stryckas. Säljer pgv att jag inte använder dem längre. Nypris 200kr💕
Cargobyxor  - Cargobyxor från hm aldrig använda
Cargobyxor - Cargobyxor i beige. Aldrig använda.
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Blå bootcut jeans med låg midja - Snygga blå bootcut jeans med låg midja och klassisk femficksdesign. Jeansen har en ljus tvätt och subtila slitningar framtill för en cool vintagekänsla. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Gina tricot jeans! - Jätte snygga populära jeans från Gina tricot. Jag har använt dem ganska få gånger och är nästan i perfekt skick. Pris går alltid att diskutera! 🥰
Blå bootcut pepe jeans - Säljer ett par super snygga pepe jeans. Passar mig som brukar ha storlek 34/36 och jag är 165 cm lång💕
Alohaba Linnebyxor  - Säljer ett par vita linnebyxor med avslappnad passform och snörning i midjan. Byxorna har raka ben och är perfekta för sommarens alla dagar.
UNIK MISS ME KJOL - ÄLSKAR denna kjol men tyvärr använder jag ej den. Aldrig sätt denna modell säljas så den är väldigt unik, köpt vintage för några år sedan. Vill inte sälja men hoppas någon annan kan få användning för den mer än jag🙏(storlek W.30 , S skulle jag säga. Lågmidjad så midjan är 82cm. Och längd 29cm
Ljusblå bootcut jeans från Gina Tricot - Säljer ett par ljusblå bootcut jeans från Gina Tricot med slitna detaljer och broderad bakficka. Jeansen har låg midja. Hör av er vid bilder. De har endast använts fåtal gånger💞
cheap monday jeans  - supersnygga jeans!!❣️🥹😆
Mörkblå mjukisbyxor från Russemerch - Säljer mörkblåa Russemerch mjukisbyxor i storlek xxs! Aldrig använda och säljer för att de inte passade mig 😊 lapparna och allt finns kvar så dem är i helt nytt skick💗 bara att skriva om frågor!