Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Cargo pants - Gråa cargopants i jeans material. Dessa är väldigt högmidjade, skriv om ni vill ha fler bilder🫶🏼Storlek S, med fina detaljer både bak och på sidorna/fram. Dessa är i nyskick och aldrig använda!
Cargo jeans - Snygga jeans med sidofickor! Har sytt in midjan själv. For reference är jag 166 och brukar ha strlk 36/W27. Små patches av elasticiteten i jeasen är ”skadad” där fram och bak, se bild 2. Inte något som läggs större märke till dock.
Cargo jeans - Säljer dessa coola byxor med fickor på sidorna då dom helt enkelt inte kommer till användning. Köpte dom på Plick i höstas.
Cargo byxor - Säljer dessa cargos i storleken 38/M.
Cargo jeans - Hm cargo jeans. Snygga och sköna. Högmidjade blåa. Skriv vid intresse💕
Cargo byxor - jättesnygga cargobyxor men har blivit lite försmå på mig. Dem är mid waist och är lite slitna längst ner om byxorna😊Kontakta mig om ni har några frågor<3
Cargo - As feta cargo byxor. Aldrig använda. Massa fickor och sitter bra. Midjan rakt över: 36cm Innerbenslängd: 77cm
Cargo
Cargo  - 89 Cargo  - 90 Cargo  - 91

Cargo

Storlek: S
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Blå

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använda då de för små. Lappen är fortfarande kvar. Beställda för 600kr Köpare står för frakt 🌸

Livhughees
Livhughees
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Love moschino väska  - Super rimlig väska, många bra fax, bra skick.
Svart axelväska från Marc Jacobs - Snygg svart axelväska från Marc Jacobs med bred axelrem och ikonisk logga framtill. Väskan är rektangulär, har dragkedja upptill och är tillverkad i skinn. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar. Även i väldigt nytt skick
Beige axelväska från Marc Jacobs - Snygg beige axelväska från Marc Jacobs med guldigt logodetalj framtill. Väskan är i slätt skinn och har dragkedja upptill samt en svart handledsrem. Perfekt storlek för det viktigaste och en stilren accessoar till din outfit. Pris kan diskuteras privat vid snabb affär
Liknande annonser
Visa alla