Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Camo jeansbyxor med knappar, strl 44
Camo jeansbyxor med knappar, strl 44 - 0 Camo jeansbyxor med knappar, strl 44 - 1

Camo jeansbyxor med knappar, strl 44

Storlek: 44
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Gröna
Skick: Nytt skick

150 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygga camoflagemönstrade jeansbyxor från Heartbeats i gröna toner. Byxorna har coola knappdetaljer vid fickorna och klassisk femficksdesign. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut lite extra. Materialet är slitstarkt jeans.

Chic&Co
Chic&Co
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Perfekt ljusblå jeansbyxor, strl 44 - Snygga low waist ljusblå jeansbyxor från Gina Tricot i rak modell med coola sömmar på bakfickorna. Använde en gång (säljer för att de är för low waist)
Fjällräven cargopants dam grön strl 44 - Snygga gröna cargopants från Fjällräven i dammodell, storlek 44. Byxorna har flera stora fickor med knappar, klassisk logga på benet och justerbara benslut. Perfekta för dig som gillar outdoor och funktionella plagg.
Camo jeans från ONLY - Snygga camouflage-mönstrade skinny jeans från ONLY. Byxorna har klassisk femficksdesign, gylf med dragkedja och knapp, samt låg midja. Färgerna går i grönt, brunt och svart. Perfekta för dig som vill sticka ut med en cool streetstyle.
Gröna jeansbyxor från Zara, strl 38 - Snygga gröna jeansbyxor från Zara i klassisk femficksmodell. Byxorna har hög midja och raka ben, tillverkade i bomull med en skön känsla. Perfekta för dig som vill sticka ut med färg i vardagen.
Camo cargobyxor - Det perfekta paret camo cargobyxorna från Rumble. Storlek M, men de är justerbara i midjan så passar defenitivt mindre storlekar också. För mer exakta mått, skriv ett meddelande. Fraktas mot kostnad eller mötas i Västerås✌️
Blå jeansbyxor med knappar från Garment - Snygga blå jeansbyxor från Garment med flera knappar i gylfen och slitna detaljer framtill och baktill. Klassisk femficksmodell och normal passform. Perfekta till vardags för en avslappnad stil.
Camo leggings från Reebok - Säljer ett par gröna camo-mönstrade leggings från Reebok. De har tight passform och är perfekta för träning. Materialet är syntet och de har en diskret logga på benet samt tryck i blått vid vristen.
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Juliana studios city jeans -  Helt nya Juliana Studios Stockholm City Jeans, förbeställda redan i oktober och levererade nyligen. Aldrig använda, prislapp kvar – säljs endast eftersom de tyvärr inte passade. Jeansen är i storlek S, modellen på bilderna är 164 cm lång, med en trendig bootcut-passform, låg midja och snygga slitningar som ger en avslappnad men exklusiv look. Plagget är helt slutsålt online, vilket gör detta till en sällsynt chans att få tag på ett eftertraktat par som inte längre går att köpa i butik.
True religion  - Jag har haft dem i ca 1 år dem är i bra skick men lite slitna på fickorna (se bild)
Jättesnygga Cheap monday jeans i storlek 28/30🤍 - Jättesnygga jeans från weekday/Cheap monday. Är i storlek 28/30 och är i modellen booti bae (vet ej hur det stavas) Sitter jättebra på mig som är 163cm och tycker att de sitter väldigt snyggt, dock kommer de inte till användning. Därför säljer jag de. Ställ gärna frågor om ni undrar något!!🤍🤍💗  Bara används fåtal gånger!
Crokeroriginals ljusblå straight jeans - Säljer ett par Crokeroriginals ljusblå straight jeans. De har låg midja och  är tillverkade i slitstarkt denim. Säljer då de är lite förstora i midjan!
Svarta bootcut jeans med fickor - Säljer ett par svarta bootcut jeans med fickor fram och bak från Nelly. Jeansen har en låg midja och stängs med knapp och dragkedja. Materialet är stretchigt och ger en snygg passform. Perfekta till en trendig vardagslook. De har en liten defekt på baksidan som inte syns
Ljusblå bootcut jeans med broderi - Säljer ett par ljusblå bootcut jeans från Nelly. Dem är i storlek 36/short. Jag säljer pga för stor storlek i midian och att dem alldrig används. Inge defekter.
Blå lowaist jeans  - Jätte snygga blå lågmidjade jeans med slitna detaljer från diesel i jättebra skick men uppsprättade längst ner. Skriv för mått eller fler bilder!💗
Ltb Valerie gråa jeans - Säljer mina populära ltb jeans då de inte kommer till användning längre. Jättebra skick