Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Cargo Byxor
Cargo Byxor - 89 Cargo Byxor - 90

Cargo Byxor

Storlek: Xs
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Ed Hardy
Färg: Svarta

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fina cargo byxor som är använda 1 gång. Storlek xs (kan ändra) nypris 1250

fridi</3
fridi</3
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Cargo byxor - Jätte fina byxor köpta i London, storlek xs, aldrig använt och man kan spänna ut där nere. Nypris 1250kr
low waist jeans - skit snygga low waist miss me jeans, fråga om mått. Skulle säga xs/s
Korilakkuma plushie från San-X - köpte för 750 kr, är rätt så stor men absolut inte för stor. Sprillans ny och inga fel på den.
Super fin kofta/bolero - Super fin kofta köpt på Vinted men kommer inte till användning fotot med plagget på är inte mitt men är samma kofta💗💗på sista fotot ser man färgen lite bättre ☺️
Ljusrosa t-shirt Zadig & Voltaire S - Snygg ljusrosa t-shirt från Zadig & Voltaire i mjuk bomull.  Fungerar som både xs och s. Nypris 1450kr, aldrig använts. inga fläckar alls💞
Rosa volangkjol med mönster - Supersöt kort volangkjol i rosa med paisleyinspirerat mönster. Kjolen har smock i midjan för en bekväm passform och är gjord i ett lätt och luftigt polyestertyg. Perfekt för varma dagar när du vill ha något både snyggt och bekvämt. Fungerar som både xs och s
Svart t-shirt Zadig & Voltaire XS - Nypris ca 1500kr, passar som både xs och s. Inga fläckar alls, aldrig använt
Ljusgrå ribbad kofta från L.O.G.G. - Säljer en ljusgrå kofta från L.O.G.G. med ribbade partier upptill och längs ärmarna. Koftan har knappar framtill och är långärmad. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för lager-på-lager. Enkel och stilren design som funkar till det mesta. Aldrig använt!
Blå jeans från G-LAGG - Säljer ett par blå jeans från G-LAGG med coola slitningar och fransade detaljer vid fickor och midja. Jeansen har patchade partier på benen och dubbla knappar i midjan. Klassisk femficksmodell med snygg tvätt och raka ben. säljer då dom ör för korta för mig tyvärr (är 172 cm)
Liknande annonser
Visa alla