Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Carhartt byxor - Ett par jätte snygga carhart som sitter lågmidjat med en slapp passform! Jag är 160 cm och dem sitter bra i längden men dem är av klippta så därför några cm kortare och därför lite billigare! Skicka om intresse eller frågor!💗💗
Carhartt Byxor - Big boy Size carhartt byxor. Fint skick.
Carhartt Byxor - Slitna carhartt byxor som fortfarande har liv kvar i sig. Har potential om man orkar fixa till dem.
Carhartt Byxor - Carhartt byxor i fint skick.
!SLUTSÅLDA! Carhartt byxor - Säljer mina Carhartt byxor då de tyvärr inte kommer till användning längre:( som nya och inga defekter!
Carhartt byxor - Dessa är köpta på br för ca 1000kr och är helt oanvända av mig. Inga synliga defekter eller tecken på att dem är använda. Jag är 168 och de passar mig!
 Carhartt byxor - Säljer ett par grå Carhartt-byxor i relaxed fit Riktigt feta o passar t olika stilar. Byxorna har flera fickor på sidorna. Perfekta för vardagsbruk eller arbete. Några små fläckar finns, syns på bilderna, men de är i bra skick överlag och inga hål.
CARHARTT BYXOR
CARHARTT BYXOR - 89 CARHARTT BYXOR - 90 CARHARTT BYXOR - 91

CARHARTT BYXOR

Storlek: m
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Carhartt
Färg: Marinblåa

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

marinblå byxor från carhartt köpta på humana för knappt ett år sedan. nyskick! jag är en s och byxorna går ner till hälen på mig som är 174. man kan dra åt snören i midjan för att göra dem mindre/större! bild 1 respresenterar färgen bäst

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Wrangler jeans  - snickarjeans från wrangler som är omsydda i midjan för att sitta midwaist/lågmidjat på mig som är en s! Jag är 174 och de går över hälarna, och de  har därför tyvärr blivit lite slitna längst ner! Midjemått: 78cm Innerbenslängd: 83cm
Bruna kritstrecksrandiga kostymbyxor - Köpta på second hand i Danmark och sitter baggy och midwaist på mig som normalt är en s/m i byxor. Jag är 174 och de nåt ner över skorna på mig!
Finstickad tröja   - Ljusbrun och glittrig tröja från STOCKH LM. Storlek xs och sitter bra efter den storleken. Något nopprig!
Finstickad tröja - Finstickad tröja från reserved som är för liten för mig och som jag tyvärr glömde skicka tillbaka. priset på hemsidan är 260 SEK
Dr. Martens sneakers  - Supersnygga Dr Martens sneakers i svart läder och guldig stålhätta. Den guldiga färgen är något sliten (bild 5) men i övrigt ser skorna oanvända ut. Storlek 38 men passar mig som har 39.
Liknande annonser
Visa alla