Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige byxor från Dickies - Säljer ett par klassiska beige byxor från Dickies i storlek W30. De har en loose passform. Byxorna har en hög midja och är tillverkade i ett slitstarkt material. Använda max 3 gånger.
Dickies byxor 874 - Ett par snygga dickies byxor i storlek w30 l32. Jättesnygga och passar med typ allt. Passar inte längre för mig. Unisex, så passar tjejer och killar. Skriv om ni har frågor!
Säljer dickies byxor  - Säljer dessa supersnygga dickies 874 byxorna i svart. Dom är i tyg och skit sköna. Super snyggt att vika ner kanten så att det vita syns. Dom är i storlek 32x32, används som low Waist byxor. Nypris är 919 kr, säljer för 300kr. 🥰🥰
Dickies byxor - Storlek 30
Dickies Vintage Byxor - Vintage Dickies Byxor, breda! Storlek 42/43 men fukar både uppåt och neråt i storleken, köpte på beyond i Stockholm
Dickies byxor - Knappt använda Dickies byxor
Dickies byxor - Säljer mina fina Dickies byxor för att jag inte har användning av dem längre🥲 använt vara 3 gånger så de är i nyskick!
Dickies byxor  - dickies byxor  slim straight bekväma och i en större xl storlek
Dickies byxor
Dickies byxor  - 89 Dickies byxor  - 90 Dickies byxor  - 91

Dickies byxor

Storlek: S
Kategori: Jeans & Byxor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina dickies byxor i storlek S skulle jag säga. Dem är i bra chick. Säljer för att dem inte passar mig längre. Btw första bilden är lånad.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Varsity Jacka - Säljer min baggy varsity jacka i stolek L. Säljer den då det inte är min stil längre. Jackan är i bra skick<3
Oversized t-shirt - En oversized grå t-shirt från Urban outfiters i storlek S men det är som en oversized storlek M. Varan är i bra skick och säljer då jag inte använder den längre.
Lågmidjade wrangler jeans - Säljer ett par vintage lågmidjade wrangler jeans, de är i bra skick men man märker att de har används då de är vintage. Vet inte storleken men jag är en storlek s/m och de passar super på mig.
Liknande annonser
Visa alla