Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå  jeans från Dsquared2 - Säljer ett par grå jeans från Dsquared2 med coolt blekt tvättad look och vita färgstänk. Jeansen har slitna detaljer vid knäna och klassisk femficksdesign. Materialet är jeans med stretch för skön passform. Perfekta för dig som vill sticka ut lite extra.
Grå Dsquared2 jeans - Säljer ett par grå jeans från Dsquared2 med coola vita färgstänk och slitningar för en edgy look. Klassisk femficksmodell med Dsquared2-tag på fickan och stor röd CATEN HEATED-patch bak. Raka ben och normal passform, perfekta till streetwear-stilen.
Grå jeans från Dsquared2 - Snygga grå jeans från Dsquared2 med en cool slitningseffekt. De har en klassisk femficksdesign och en knappgylf. Perfekta för en stilren look med en touch av edge.
Grå Dsquared2 jeans - Säljer ett par grå skinny jeans från Dsquared2 med slitna detaljer och ljusa partier på benen. Jeansen har klassisk femficksdesign, dragkedjegylf och röd Dsquared2-tag vid fickan. Perfekta för dig som gillar en edgy streetstil.
Grå Dsquared2 jeans  - Snygga grå jeans från Dsquared2 med slitna detaljer och diskreta färgstänk. Klassisk femficksmodell med smal passform och låg midja. Perfekta för dig som gillar en edgy streetstil och vill sticka ut lite extra.
Grå jeans från Dsquared2 - Snygga grå jeans från Dsquared2 med en cool slitningseffekt. De har en klassisk femficksdesign och knappgylf. Perfekta för en trendig look. Priset går att diskuteras och byten kan vara intressanta.
Grå ” Dsquared2 ”  jeans   - Snygga grå jeans från Dsquared2 med slim fit och slitna detaljer. Jeansen är i stretchigt denim och passar dig som vill sticka ut lite. Byxorna är i mycket bra skick! Läderpatchen har tappat lite färg, se på bild 3.
Grå jeans från Dsquared2 - Säljer ett par grå jeans från Dsquared2 i storlek 44. De har en sliten look med några revor och en knappgylf. Perfekta för en avslappnad stil med en touch av edge. Passar bra till både vardag och fest!
Grå jeans från Dsquared2
Grå jeans från Dsquared2 - 0 Grå jeans från Dsquared2 - 1 Grå jeans från Dsquared2 - 2 Grå jeans från Dsquared2 - 3

Grå jeans från Dsquared2

Storlek: 44
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: DSQUARED2
Skick: Mycket bra skick

1300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Dem är äkta och köpta frn um för 6000kr ska sälja dem för dem passar inte längre Snygga grå jeans från Dsquared2 med en cool distressed look och stänkdetaljer. De har en klassisk femficksdesign och knappgylf. Perfekta för en trendig och avslappnad stil.

M.A
M.A
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Vintage american eagle jeans - Ett par jätte snygga vintage american eagle low waist ripped jeans 😍, köpa secondhand men behöver sälja de då de tyvärr inte passar 💔💔. Midjemått är 32 cm och Innerbenslängden är 67 cm. Är i jättebra skick förutom att det finns ett hål i mellan benen, dock så kommer den med tyg så du enkelt kan sy ihop den igen!
Ljusblå bootcut jeans med coola fickor - Säljer ett par vintage ljusblå bootcut jeans med snygga broderade detaljer i coral och glitter på bakfickorna. Står M men de är stretchiga och passar även S/XS
Low bootcut River Island jeans  - Midjemått: 37cm. Innerbenslängd: 78cm. (Storlek 8.) Passar 34/36. Kolla in min profil, följ för fler plagg🙌
Blå bootcut jeans från hollister - Säljer ett par blå jeans med bootcut passform och slitna detaljer på knän och bakfickor. Jeansen har klassisk femficksdesign, låg midja och är tillverkade i ett mjukt denimtyg. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Rosa mjukisbyxor från Dfyne  - Säljer ett par helt oanvända ljusrosa mjukisbyxor från DFYNE.
True Religion mörkblå bootcut jeans - Snygga mörkblå jeans från True Religion med klassiska kontrastsömmar och stora fickor med vita knappar bak. Modellen har bootcut-ben, vilket ger en riktigt cool siluett. Jeansen är tillverkade i jeansmaterial med orange detaljer vid fickorna.
Lågmidjade skinnbyxor - HELT NYA skinnbyxor ifrån Zara. Lappen kvar och endast testade. HELT SLUTSÅLDA
Bruna mjukisbyxor med snörning - Säljer dessa populära mjukisbyxorna från Nelly! Tyvärr satt inte storleken som jag ville och behöver därför sälja dem tyvärr… De är i super fint skick, det ända är att jag har klippt bort lappen då den kliade😆