Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Slitna Jeans - Snygga slitna jeans, köpte men gillade inte hur de satt på mig. De är i väldigt bra skick!!🌟
Ljusgrå slitna jeans - Säljer ett par ljusgrå jeans från ISBN med slitningar framtill och klassisk femficksdesign. Jeansen har raka ben och är tillverkade i bomull med lite stretch för extra komfort. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Mörkblå slitna jeans - Säljer ett par mörkblå jeans med slitningar och snygga dragkedjor på bakfickan. Jeansen har klassisk femficksdesign och en läderpatch bak i midjan. Perfekta för dig som gillar en lite tuffare stil.
Blå slitna jeans - Säljer ett par blå ZARA  jeans med slitningar och fransiga kanter. De har en klassisk femficksdesign och en straight passform. Perfekta för en avslappnad stil.
Blå slitna jeans - Säljer ett par blå jeans med slitningar och en cool, distressed look. De har en klassisk femficksdesign och en knappgylf. Perfekta för en avslappnad stil.
 slitna jeans från Diesel - Säljer ett par blå jeans från Diesel med slitningar och hål på benen för en edgy look. Jeansen har normal passform, klassisk femficksdesign och dekorativa nitar längs sidsömmarna. Materialet är jeans i bomull och de har en snygg tvättad finish.
Slitna jeans - En par svin snygga blåa slitna jeans som jag gillar men behöver pengar. Skick 10/10 och ny pris är 699kr mitt pris är 299kr
Slitna jeans från Dondup,  - Snygga blå jeans från Dondup med slitna detaljer och klassisk femficksdesign. Jeansen har normal passform, raka ben och tydliga kontrastsömmar. Tillverkade i jeansmaterial och har en läderpatch med logga bak i midjan. Modellen heter Monroe! Hör av dig för minsta lilla fråga📬
Slitna jeans
Slitna jeans - 89 Slitna jeans - 90

Slitna jeans

Storlek: 29/32
Kategori: Jeans & Byxor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skit snygga slitna jeans

Michella
Michella
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Hollister lågmidjade byxor  - Ett par byxor från Hollister i storlek S. Rakt över midjemått: ca 36cm. Innebenslängd: ca 74cm. Finns 1 litet hål längst ner men syns inte när man har dom på. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
LTB Valerie bootcut jeans blå - Storlek w25 l30 men de är nersprättade som syns på sista bilden så de är lite längre😋
True Religion ljusblå jeans med röd söm - Säljer ett par ljusblå jeans från True Religion med  vita och röda kontrastsömmar. Modellen heter BECCA och har klassisk femficksdesign. Jeansen är tillverkade i  bootcut design. (Helt nya ). Köpta för 1200.💘💘💘
Missoni Flare Pants - Stretchiga bootcut byxor i beigebrunt zig zag mönster. På första bilderna är midjebandet invikt för att göra de lowwaist! Märke: Desirée, av Belle Phoe. 💞💞
Jeans - Midjemått: 38cm rakt över, innerbenslängd: 81cm 🩷
Mörkblå bootcut jeans  - Snygga mörkblå jeans från X-Mail i bootcut-modell med lågmidja. Säljer då de inte kommer till användning 💖
Svarta replay jeans med slitningar  - Tja! Säljer ett par svarta Replay jeans slim fit med snygga slitningar och bra tvätt. Nypris 1800 kr. Inga defekter på jeansen eftersom de är knappt använda. Fraktar inom 24 timmar. Hör av dig vid fler funderingar!🙌
Vita bootcut jeans - Säljer dessa så snygga lågmidjade jeans som är omsydda till bootcut. De är i bra skick och har inga fläckar eller liknande. Obs är osäker på om jag ska sälja dessa jeans, därför säljer jag endast för ett bra pris💗💗 Midjemått 36 cm och innerbenslängd 77 cm.