Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeans från Gina! - Fina baggy jeans med raka ben från Gina i storlek 34! Fint skick⭐️
Gina jeans - Säljer mina jeans då dom har blivit för små. Köpta för 400 men säljer för 300, lägg gärna prisförslag❤️‍🔥
Gina jeans - Jätte snygga bootcut jeans från Gina, använda typ 10 gånger så som i nyskick 💓
Gina jeans - Säljer low/mid waist bootcut jeans från Gina eftersom de tyvärr är för stora🙃strl 164, skriv om frågor m.m😘
Jeans från Gina  - Jeans från Gina tricot i storlek 164. 🩷
Gina jeans  - Snygga ljusblå bootcut jeans med låg midja och knappar framtill. Dom sälja inte längre och säljer pga att dom inte kommer till användning. Dom är klippa nertill för att dom är annars för långa är 160cm.
Jeans från gina
Jeans från gina - 89

Jeans från gina

Storlek: 34
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Gina Tricot
Färg: Blå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfina blå jeans!💗inga defekter

filippa
filippa
(6)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Topp från zara! - Topp fråga zara 💗nyskick
Mörkblå spetsblus med knappar - Bra skick och strl 36💓
Svart mesh topp med volangdetaljer - Från Zara och strl S💓
Svart korsettopp med snörning - Från Zara i strl L men lite i storleken och passar mig som har S/M💞💞
Krämvit blus - Ny från Gina i strl M💓
Beige topp - Från Gina i strl S💞
Mörkblåa vida jeans med låg midja - Ett par verkligen HELT nya mörkblå vida jeans från Gina💞 försökte rocka baggy stilen men insåg att det inte var för mig så därav bara testade, men glömde att lämna tillbaka de😁🤧😅Strl 40 men passar mig som kan vara 36 och 38. Jag är även 175🥰Nypris är 500
Vita low waist loose fit jeans - Ett par skitsnygga vita jeans från Nelly i nyskick men som man ser på bilderna är de tyvärr för korta för mig som är 175/6😔 nytvättade så därav ser de lite ”skrynkliga ut”. Strl 38🥰🥰Vill även nämna att jag sprätt upp den nedesta sömmmen för att få de längre, men inget som syns!
Liknande annonser
Visa alla