Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ribbade gråa mjukisbyxor - Säljer ett par ribbstickade mjukisbyxor i grå färg. Byxorna har hög midja och är tillverkade i mjukt, stretchigt material som är superbekvämt. Passformen är loose och benen är raka med lätt vågad kant nedtill. Perfekta för chill dagar hemma.
Gråa bootcut kostymbyxor - Snygga gråa kostymbyxor med bootcut passform och pressveck längs benen. Byxorna har hög midja och är gjorda i ett mjukt material som känns bekvämt hela dagen. Perfekta till en stilren look och passar till både sneakers och boots.
Gråa bootcut jeans!   - Jeans med 4 knappar från H&M💓 Använd typ 5 gånger men inga defekter💋💋 skriv om ni vill ha fler bilder🫶
Gråa byxor  - Gråa byxor med dragkedja och två knappar upptill. Från H&M. Fint skick. Storlek 36. 40kr.
Grå ribbade bootcut-byxor H&M - Säljer ett par grå ribbade byxor från H&M i storlek 164. Byxorna har bootcut-modell med utsvängda ben och hög midja. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för en chill och trendig look.
Grå ribbade bootcut-byxor från H&M - Säljer ett par grå ribbade bootcut-byxor från H&M. Byxorna har en mjuk och stretchig känsla med utsvängda ben och hög midja. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Gråa ribbade bootcut byxor
Gråa ribbade bootcut byxor  - 89

Gråa ribbade bootcut byxor

Storlek: 146/152
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: H&M
Färg: Gråa

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gråa ribbade bootcut byxor från h&m. Säljer pga att dom är för små. 💗

Ingrid
Ingrid
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeansshorts - Har använts men är i bra skick! 80kr+frakt!💗 från lager 157
Vita jeansshorts - Väldigt bra skick då dom inte använts så mycket! 50kr+frakt!💗 från h&m!
Jeansjacka - Har använts men är i bra skick! Strl 140 från h&m. Kostar 50 kr+frakt💗
Liknande annonser
Visa alla