Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gråa Zara Jeans - Jeans från Zara!
Gråa jeans från zara - Säljer mina gråa jeans från zara som jag endast använt typ två gånger de de inte riktigt är min stil, de är i stl 34 och är omsydda till kortare längd de de var för långa, är 160,
Gråa jeans från Zara - Gråa jeans från Zara i storlek 36
Gråa Zara jeans - Säljer dessa snygga high waist jeansen då dem inte passar så bra, använda fåtals gånger!  Skriv vid intresse💗 (Priset kan diskuteras)
Gråa jeans zara - Gråa jeans från zara i storlek 38/36💕
Gråa zara jeans!
Gråa zara jeans!  - 89 Gråa zara jeans!  - 90

Gråa zara jeans!

Storlek: 36
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Gråa

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfina zara jeans i bra skick, säljer för att de aldrig kommer till användning. Storleken är 36 men skulle säga att de passar en storlek upp och en ner beroende på hur man vill ha dom.

ebbrlundgren
ebbrlundgren
(11)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Zoo York mörkblå straight  jeans  - Mörkblå jeans från Zoo York med coola slitningar och detaljer på både fram- och baksida. Innerbenslängden: 78 cm, midjemåttet: 38 cm
Jeans - Superfina lågmidjade jeans! Säljer då de tyvärr är för stora för mig. Midjemåttet är 39cm rakt över💞bilderna är från förra ägaren
Abrand Jeans - Nya abrand jeans i modellen 00 super low flare. Strl 25, passar mig som är 165 ganska bra men jag tycker de är lite för stora. Nypris 999kr.
G-Rise jeans - Säljer ett par Gena jeans från G-Rise i färgen ICE, bootcut-modell med snygga sömmar på bakfickorna. Jeansen har låg midja och är tillverkade i mjukt jeansmaterial med lite stretch för skön passform. Min syster fick dem i julklapp men är fel storlek för henne och därför säljer jag dem vidare åt henne. De är alltså helt oanvända endast testade och har liksom alla lappar och originalpåsen kvar. Nypris 1350.
Ljusblåa lågmidjade Jeans - Säljer nu dessa sjukt fina jeansen💕jag har sytt in dem lite i benen med det tänker man inte på, skriv om du har några frågor💕
Lågmidjade 2000s jeans från 7 for all mankind - Säljer ett par skitsnygga och väldigt lågmidjade jeans från 7 for all mankind. Säljer runt 500-600 kr då jag köpte dom för ganska mycket mer❤️lite slitna i benslutet, skriv för frågor och pris kan diskuteras❤️
Replay Jeans - Säljer ett par Replay Anbass jeans i blå tvätt med slitningar och hål. Jeansen är i bra skick. Jeasen är i storlek 31 | W31 x L32 | {Priset är huggit i sten} Skriv privat om du några funderingar.
Low waisted jeans true religion  - Vintage, miss me jeans, storlek 25, bra skick, priset går att diskuteras 💕💞