Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå bootcut jeans - Säljer ett par gråa jeans med bootcut passform och låg midja. Jeansen har klassisk femficksdesign och stängs med knapp och dragkedja. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men ändå snygg stil.
Grå jeans - Snygga grå jeans med en klassisk design. De har en normal midja och en bootcut-stil som ger en tidlös look. Perfekta för att matcha med en stickad tröja eller en enkel topp.
Grå jeans från Levi's - Snygga grå jeans från Levi's med klassisk femficksdesign och en bekväm passform. De har en ljus tvätt och är perfekta för en avslappnad stil. Levi's-loggan syns tydligt på bakfickan.
Grå jeans - Säljer nu mina Grå jeans från Gina Tricot, osäker på vilken modell men de är raka i benen och midrise. Storlek 42 men passar en 38/40 med🤍  (benen ser smalare ut på bild)
Grå skimriga jeans med ormskinnsmönster från Laura Kent - Snygga grå skimriga jeans från Laura Kent med diskret ormskinnmönster i storlek 38.
Grå jeans från Gina Tricot! - Högmidjade jeans med vida ben från Gina Tricot. Aldrig använda pga fel storlek.
Grå jeans  - Bootcut Low waist jeans från ONLY som inte är jätte använda. Det är sköna och är stretchiga. Kan diskutera med priset
Grå jeans - Snygga grå only jeans med en slits nertill!!! Jeansen är använda ett fåtal gånger och så nice till vardags!!🩷🩷
Grå jeans
Grå jeans - 89 Grå jeans - 90 Grå jeans - 91

Grå jeans

Storlek: 44
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Ellos
Färg: Silvriga

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt nya jeans med den perfekta gråa färgen, dessa var tyvärr för långa för mig och jag upplevde dom något små/tighta så det passar nog bra till någon som är en L/XL också.

Ellinor
Ellinor
(9)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Diesel jeans - Midjemått: 34cm rakt över, innerbenslämgd: 72cm 💕
Svarta spetsbyxor  - Supersnygga svarta byxor från Monki i storlek S. Byxorna är helt i spets vilket ger en cool och unik look. Perfekt till festliga tillfällen! Köpta second hand men knappt använda och som nya
True Religion Joey ljusblå flare jeans - Säljer ett par ljusblå jeans från True Religion, modell Joey Low Rise Flare. Älskar dessa byxor men tyvärr för stora för mig. Inga större tecken på användning förutom slitage längst ner vid fötterna❣️❣️
Victoria's Secret PINK shorts - Säljer ett par svarta tighta avklippta shorts från Victoria's Secret PINK med bred grå midja. Midjan har stora bokstäver med blommigt mönster och trycket 'PINK'. Perfekta för träning eller chill hemma.
True Religion bootcut jeans - Säljer ett par snygga blå jeans från True Religion med klassiska kontrastsömmar och ikoniska ficklock bak. Modellen har bootcut och låg midja, med slitningar och detaljerade knappar. Små små slitningar längst ner vid byxbenet, se sista bilden.
Hollister lågmidjade jeans med hål - Dom är sydda till typ bootcut/straight och jag har också förlängt dom längst ner men de märks knappt
Crazy Age bootcut jeans - Säljer ett par coola blå bootcut jeans från Crazy Age. Jeansen har ljusa tvättade partier fram och bak samt drakmotiv på bakfickorna. Strlk 40 men passar allt mellan XS-M