Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guess jeans  - Vintage lowwaisted guess jeans
Guess Jeans - Säljer mina assnygga jeans ifrån Guess i storlek 34/Xs i perfekt skick!💖 De är långa i benen men funkar för mig som är 164 också!💕
Guess Jeans - As snygga raka jeans från guess lowrise💓   Midjemått rakt över: 36cm Innerbenslängd:82cm
Guess jeans - Ett par mörkblå lågmidjade jeans från guest köpta här på plick. Säljer för att  de var för små på mig. Midjemått:36cm rakt över. Innerbenslängd:82 cm💞(lånade bilder)
Guess jeans - Säljer mina Guess jeans för att de är förstora för mig använt 3-5 gånger 💕
Guess Jeans - Säljer demhär jätte fina Guess Jeansen! Dem är i mycket bra skick, knappt använda. Dem är tyvärr för små för mig. (Möts ej upp) Skriv privat för mer info🌸
Guess jeans🤍
Guess jeans🤍 - 89

Guess jeans🤍

Storlek: W25
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Guess
Färg: Marinblåa

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skit snygga Lågmidjade jeans från Guess passar tyvärr inte mig midja: 74 innerben:84🤍

Siri12345
Siri12345
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Jeans - Midjemått: 38cm rakt över, innerbenslängd: 81cm ❤️
levi’s ljusblå jeans med hål - köpta för 1000kr 💗
Vintage grace in La bootcut jeans - Säljer ett par ikoniska Grace in LA jeans – äkta vintage med de eftertraktade broderade & paljettdekorerade bakfickorna. Perfekta för dig som älskar Y2K, cowgirl core, festival vibes eller statement-denim. Skriv gärna för fler bilder och mått.
Blå True Religion bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå jeans från True Religion med rosa sömmar. låg midja och bootcut. Tillverkade i mjukt jeansmaterial. De är i bra skick men kan inte ha de för att de är för korta på mig❤️
Jeans Zara - Säljer dessa snygga jeans med revor/hål i. Den är mid waist men man kan dra ner dom lite så dom blir mer lågmidjade som på bilden. Dom är helt oanvända med prislapp kvar💓
Svarta spetsbyxor med bootcut - Säljer ett par svarta byxor i spets med blommigt mönster. Byxorna har låg midja och bootcut-snitt.
Juicy Couture mjukisbyxor - Ett par marinblå juicy couture mjukisbyxor. I ett mycket bra skick. Det är lågmidjade och har ett väldigt gulligt tryck på höften. Innerbens längd cirka 80cm. I storlek S men är mer åt xs hållet.