Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta silkes byxor  - Svarta oanvända silkesbyxor i strl M/L. Mycket bra skick!
Silkesbyxor  - Fina svarta silkesbyxor med fickor längst med sidorna. Jag är 160cm 💕
Silkesbyxor - Glansiga silkesbyxor i svart. Paperbag midja med bälte. Använda enbart ett fåtal gånger. Från boohoo i storlek 34 men jag är normalt en 36a.
Svarta silkes byxor  - Säljer mina svarta silkes byxor!! Så snyggt att klä upp för utgång eller bara på med en svart skjorta flip flopps och en nice bh på sommarn. Jag är 165 cm och vanligtvis en S i byxor, de sitter super snyggt på mig!!
Silkes byxor - Säljer byxorna som är på modellen men mina är svarta. Storleken är samma som modellen.
Silkes byxor - Storlek:152 Inte använda på ett tag men okej skick
Svarta silkesbyxor
Svarta silkesbyxor - 89 Svarta silkesbyxor - 90 Svarta silkesbyxor - 91

Svarta silkesbyxor

Storlek: XS/S
Kategori: Jeans & Byxor

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svarta silkesbyxor köpta second hand! Märke okänt. Sitter skitbra. Jag på bilden har strl. S i vanliga fall å dom sitter rätt tajt på mig upptill

idaring
idaring
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla