Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Jumpsuit
Jumpsuit  - 89

Jumpsuit

Storlek: 38
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: H&M
Färg: Svarta

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt fin, är lite kort i benen

Chanel Eklund
Chanel Eklund
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jumpsuit  - Jumpsuit i storlek M från hm, använd en gång och är därmed i väldigt fint skick🥰
Svart ärmlös jumpsuit - Svart ärmlös jumpsuit med rund hals och snygga veck framtill. Modellen har en markerad midja och raka ben. Stängs med dragkedja i ryggen. Materialet känns mjukt och lätt, perfekt för dig som gillar stilrena plagg
Superfin Jumpsuit  - Vida ben,  avtagbara axelband, fickor fram, dragkedja i sidan avtagbart band i midjan.
Svart jumpsuit med knytband - Säljer en svart jumpsuit i bra skick. Den har korta ärmar och ett knytband i midjan för en snygg passform. Materialet känns bekvämt och lätt att bära.
Blommig Jumpsuit  - Helt ny
Jumpsuit - Svart jumpsuit från zara! Perfekt basplagg!
fest jumpsuit💞 - h&m glitter jumpsuit i nyskick passar xs-m perfekt till fest jul eller nyår🎄❤️
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Levis Jeans - Mörkblå Levis jeans med bootcut passform och slitna hål på båda knäna. Klassisk femficksmodell med låg midja och tydliga kontrastsömmar. Jeansen har en cool, avslappnad vibe och är tillverkade i robust denim.
Vintage jeans - Straight/flared vita/ljusrosa jeans med snygg detalj på fickorna.
Jättesnygga Cheap monday jeans i storlek 28/30🤍 - Jättesnygga jeans från weekday/Cheap monday. Är i storlek 28/30 och är i modellen booti bae (vet ej hur det stavas) Sitter jättebra på mig som är 163cm och tycker att de sitter väldigt snyggt, dock kommer de inte till användning. Därför säljer jag de. Ställ gärna frågor om ni undrar något!!🤍🤍💗  Bara används fåtal gånger!
Vintage Levis 527 Flared Jeans - Tjatja! säljer nu mina levis 527or som jag har haft en hel del🫡 Slitningarna på dessa är bland de snyggaste jag sett👏 strlk 30/34, tveka inte på att skriva ifall ni har fler frågor🖖
Nya Gina Tricot 14+, Blå bootcut jeans med låg midja Stl s - Snygga blå jeans med extra låg midja och fransad kant upptill. Modellen har bootcut-ben och slitna detaljer vid knäna för en cool vibe. Gina tricot 14+ , Stl S. Använda 1 timme samt tvättade
True Religion blå jeans med röd söm - Jättefina true religion jeans med röda sömmar. Jeansen är i jättefint skick bortsett från att det är lite slitet längst ner på byxbenen (bild 5). Jag är 165 cm lång och jeansen passar mig bra längden. Priset kan diskuteras! 💕