Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Gråa jeans
Gråa jeans  - 89 Gråa jeans  - 90

Gråa jeans

Storlek: 38
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: H&M
Färg: Gråa

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Från HM, använda få gånger

Binaza Karamani
Binaza Karamani
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gråa jeans - Ett par mörkgråa Jeans från hm , har effekter längs ner 💕 passar mig som är 175 men skulle nog passa 180 då de är något för långa på mig
Gråa jeans - Midjemått tvärs över: 38 cm  Innerbenslängd: 80 cm  Slitningar förekommer  Går ner i pris vid snabb affär
Gråa jeans - Säljer min gråa jeans då jag växt ut dem. Dem är köpa från hm. Modellen är loose.
Gråa jeans - Skit fina gråa jeans, den är kort för mig när ja går och är inte använd. Den är i jätte bra skick och köptes för 300kr. Jag är 173 så den passar längre personer osså. Priset går att diskuteras💗
Gråa jeans  - Mörk gråa, raka jeans. Hör av dig om du har några frågor💕
Gråa jeans - Gråa jeans utan knappar och dragkedja, mjuka och sköna, perfekt för dom som tycker att vanliga jeans är osköna.
Gråa raka jeans - Gråa raka jeans från hm.
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Jättesnygga Cheap monday jeans i storlek 28/30🤍 - Jättesnygga jeans från weekday/Cheap monday. Är i storlek 28/30 och är i modellen booti bae (vet ej hur det stavas) Sitter jättebra på mig som är 163cm och tycker att de sitter väldigt snyggt, dock kommer de inte till användning. Därför säljer jag de. Ställ gärna frågor om ni undrar något!!🤍🤍💗  Bara används fåtal gånger!
APC jeans - Najs apc jeans storlek 30 säljar då de tyvärr inte passar mig. Hörav er vid frågor. Litet hål i ena fram fickan men har ingen större påverkan. Jag kan laga det om de önskas
True religion  - Jag har haft dem i ca 1 år dem är i bra skick men lite slitna på fickorna (se bild)
Juliana studios city jeans -  Helt nya Juliana Studios Stockholm City Jeans, förbeställda redan i oktober och levererade nyligen. Aldrig använda, prislapp kvar – säljs endast eftersom de tyvärr inte passade. Jeansen är i storlek S, modellen på bilderna är 164 cm lång, med en trendig bootcut-passform, låg midja och snygga slitningar som ger en avslappnad men exklusiv look. Plagget är helt slutsålt online, vilket gör detta till en sällsynt chans att få tag på ett eftertraktat par som inte längre går att köpa i butik.
Crokeroriginals ljusblå straight jeans - Säljer ett par Crokeroriginals ljusblå straight jeans. De har låg midja och  är tillverkade i slitstarkt denim. Säljer då de är lite förstora i midjan!
Ljusblå bootcut jeans med låg midja - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform och låg midja. Jeansen har klassiska fickor både fram och bak, dubbla knappar i linningen och är tillverkade i mjukt denimtyg. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Blå bootcut jeans från Diesel - Riktigt feta diesel jeans, bootcut. Jeansen är  i storlek (29,30)