Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Kostymbyxor
Kostymbyxor - 89 Kostymbyxor - 90

Kostymbyxor

Storlek: 52
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: H&M
Färg: Gråa

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvända, dock inte prislapp kvar!

Ida Lundin
Ida Lundin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gråa kostymbyxor - Snygga gråa kostymbyxor från h&m🌟 Storlek 52. Passar till allt! Men tyvärr urvuxna  Se gärna mina andra, liknande annonser☺
Kostymbyxor - Rutiga kostymbyxor
Kostymbyxor - (Förlåt för rynkorna! Dom har bara legat i min låda länge haha) Dessa blå/grå byxorna har ett ganska ”mesh”aktigt material, men de är inte genomskinliga! Sköna, lätta och har vida ben, lite oversized fit!
Kostymbyxa - Säljer dessa mellanmidjade ljusgrå kostymbyxor från H&M i storlek 40, säljer dom pga att jag råkade köpa fel storlek så dem är aldrig använda men har dom i andra färger och dom sitter så fint och faller oerhört fint i benen!💞
Kostymbyxor - Säljer ett par kostymbyxor från hm i storlek 29 i midjan. Skulle liknas till XS
Gråa kostymbyxor - Dessa kostymbyxor men vida ben och en oversized fit är jätte bra basplagg till hösten. Dom är bekväma men jag har aldrig fått chansen att använda dom då dom är för stora så säljer därför.
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Juliana studios city jeans -  Helt nya Juliana Studios Stockholm City Jeans, förbeställda redan i oktober och levererade nyligen. Aldrig använda, prislapp kvar – säljs endast eftersom de tyvärr inte passade. Jeansen är i storlek S, modellen på bilderna är 164 cm lång, med en trendig bootcut-passform, låg midja och snygga slitningar som ger en avslappnad men exklusiv look. Plagget är helt slutsålt online, vilket gör detta till en sällsynt chans att få tag på ett eftertraktat par som inte längre går att köpa i butik.
True religion  - Jag har haft dem i ca 1 år dem är i bra skick men lite slitna på fickorna (se bild)
Low waist jeans  - Super snygga Lågmidjade byxor från ltb i storlek 25/36. Jag är 174 och dom sitter jätte bra på mig som är lite längre. Jeansen har en jätte fin ljusblå färg och sitter perfekt i storleken, jag säljer dessa ursnygga jeans pga att jag behöver tyvärr göra mig av med några byxor från min garderob. Skriv för mått 💕
Jättesnygga Cheap monday jeans i storlek 28/30🤍 - Jättesnygga jeans från weekday/Cheap monday. Är i storlek 28/30 och är i modellen booti bae (vet ej hur det stavas) Sitter jättebra på mig som är 163cm och tycker att de sitter väldigt snyggt, dock kommer de inte till användning. Därför säljer jag de. Ställ gärna frågor om ni undrar något!!🤍🤍💗  Bara används fåtal gånger!
Svarta bootcut jeans med fickor - Säljer ett par svarta bootcut jeans med fickor fram och bak från Nelly. Jeansen har en låg midja och stängs med knapp och dragkedja. Materialet är stretchigt och ger en snygg passform. Perfekta till en trendig vardagslook. De har en liten defekt på baksidan som inte syns
Crokeroriginals ljusblå straight jeans - Säljer ett par Crokeroriginals ljusblå straight jeans. De har låg midja och  är tillverkade i slitstarkt denim. Säljer då de är lite förstora i midjan!
Ltb Valerie gråa jeans - Säljer mina populära ltb jeans då de inte kommer till användning längre. Jättebra skick
Jacob Cohen Jeans  - Säljer nu dessa Jacob Cohen Jeans, skriv för fler bilder/frågor🙌🏼