Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
H&M Jeans  - Säljer dessa Hm jeans eftersom de inte kmr till användning längre. Bra skick, använt ett par gånger. (Pris går att diskuteras)
Jeans H&M - Jeans från H&M, hål på båda benen, lågmidjade. Det är storlek 36 Jag är 170cm och bär oftast 36 i mina jeans men dessa var förkorta i benen. Original pris: 300kr
Jeans H&M - Jeans från H&M, lågmidjade. De är i storlek 36  Jag är 170cm och bär oftast 36 i jeans men dessa var förkorta. Original pris: 500kr
H&M jeans - Modellen Low Flared jeans
H&M jeans - säljer dessa jeans eftersom dom är för långa på mig som är 154 cm. Jeansen har ett lukter hål längst ner vid foten men inget man märker💘 (de två sista bilderna är lånade)
Eftertraktade h&m jeans - Snygga, och väldigt bekväma samt trendiga och eftertraktade då de är slutsålda och går ej att få tag på längre! Tvivla ej vid frågor, kom privat för egna bilder❣️ Kan mötas upp😊🫶
H&M jeans - Lite croppad modell. Använda men i gott skick. Säljer pga för små för mig. Stl XS.
H&m jeans
H&m jeans - 89 H&m jeans - 90 H&m jeans - 91

H&m jeans

Storlek: S
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: H&M
Färg: Blå

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hm jeans som är lite baggy i storlek s nästan osnvända använda ett fåtal gånger!

Cassandra
Cassandra
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Låg-midjade Cheap Monday flared jeans (2-pack) - Båda jeansen ingår i priset. Jeansen är i nytt skick och har varit väl omhändertagna.
Jeans - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 77cm 💕
Blå snygga ”Baggy” jeans!!  - Snygga ljusblå jeans från Zara i storlek 34 med bootcut passform och slitna detaljer vid knä och fickor. Jeansen har klassisk femficksdesign, låg midja och är tillverkade i jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
Mörkblå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par mörkblå jeans från Diesel med bootcut och slitna detaljer på låren och knäna. Jeansen har låg midja, klassisk femficksmodell och fransade benslut. Materialet är denim och passformen är normal med utsvängda ben. Stl: 24/32
lågmidjade bootcut jeans med hål - Säljer ett par blå jeans från AJ Jeans med stora, trasiga hål på benen och coola slitningar. Byxorna har raka ben, klassiska fickor och beige detaljer vid fickorna. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil. ja är 165 o de passar mig perfekt i längden men tror inte dom skulle passa nån över 170
Mjukisbyxor från Nelly  - Mjukusbyxor från Nelly i storlek S, använda en gång 💕