Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Slits Jeans - Blå Slits Jeans ifrån Pull & Bear💕 Sitter skitsnyggt på💕 Långa i modellen och dröm för 170+ personer💕
Jeans med slits - Knappt använda, endast använda 3 gånger. Storlek 36, superstrechiga så passar en 38 också
Jeans med slits  - Säljer dessa coola jeans med slits då de blivit försmå och inte kommer till användning! Jättefint skick! Pris går att diskutera
Jeans med slits - Jättesköna jeans med slits, bra skick💗
Jeans med slits - Blåa utsvängda jeans som är högmidjade. Köpta i Gina tricot och i storlek S. Använda en gång.
Jeans med slits
Jeans med slits - 89 Jeans med slits - 90 Jeans med slits - 91

Jeans med slits

Storlek: 25
Kategori: Jeans & Byxor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa supersnygga trendiga jeans från weekday med slits. Säljer då dem inte kommer till användning på grund av att jag har ett liknande par, och tycker dem är lite korta på mig som är 175:). Nypris: 500kr (Frakt ingår inte❤️)

ELLEN
ELLEN
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Söt sommarkjol - Supersöt sommarkjol från H&M, köpt förra sommaren men endast använd 4 gånger, TOPPSKICK!💗 Fler bilder kan skickas vid intresse💕 Passar både 34 och 36! Pris går att diskutera
Zara jeans - INTRESSEKOLL på dessa wide leg jeans från ZARA i svart, sparsamt använda!💗 Storlek 36 men passar mig som är mellan 34/36 och ev em mindre 38💗💗 Har klippt av 2-3 cm på längden så dom passar någon som är 167-172!:)
Topp från gina - Superfin topp från Gina som man knyter där bak, använd 1 gång så i nysckick. Köpt för 300, säljer för 230kr (går att pruta vid snabbt köp) 💗
Sommarklänning  - Världens finaste sommarklänning från bershka, köpt i Mexico och använd 2-3 gånger. Köpt för 350kr, säljer för 150kr  (Hör av er för fler bilder)
Zara jeans - Säljer dessa supersnygga raka jeans från Zara då de inte kommer till användning!:/ Superhärlig ljusblå tvättad färg, med hög midja och sitter som en smäck på rumpan😍 Använda 2 gånger och är perfekta i längden på mig som är 170cm lång men går också att klippa kortare!❤️❤️
Liknande annonser
Visa alla