Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta jeans - Jätte fina jenans som tyvärr inte passar mig💕
Svarta jeans - Snygga svarta jeans med klassisk low waist design. De har en rak passform och har en ”urtvättad” stil. Byxorna har en knappgylf och bälteshällor. Stl W27/L32. 100cm lång och 40cm bred från ficka till ficka
Svarta Jeans - Svarta vida highwaist jeans från Weekday. Har en liten defekt på vänster ben därav sänkt pris ❤️ Ställ gärna frågor eller tryck ”köp nu”!
Svarta jeans - Säljer min svarta jeans från weekday i storlek  W 24 L 32❤️❤️
Svarta jeans - Svart-tvättade jeans från weekday i modellen Voyage💞
Svarta jeans -  Jättefina jeans från Weekday använda två gånger och i bra skick! Modellen på jeansen är rowe och dom är i storlek 27/32 och sitter superfint på mig som i vanliga fall har 36/38 i jeans!
Svarta lågmidjade jeans  - Säljer ett par svarta jeans med en avslappnad passform. Byxorna har en låg midja och klassisk femficksdesign. Perfekta för en casual look.
Svarta jeans
Svarta jeans - 89 Svarta jeans - 90 Svarta jeans - 91

Svarta jeans

Storlek: 33/32
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Weekday
Färg: Svarta

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättesnygga och sköna jeans från weekday. Är i modellen Arrow Low Straight Jeans.

smilla
smilla
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Gråa UGG - Ett par gråa UGG som köptes förra vintern men användes bara 2 gånger pga att jag fick andra, så därför säljer jag💕
Massimo Dutti trenchcoat - Säljer min mörkblåa Massimo Dutti trenchcoat då den inte kommer till användning längre. Den är i väldigt bra skick och inga märken någonstans. Original pris 1600 kr
Liknande annonser
Visa alla