Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lowwaist kostymbyxor  - Low/middle waist straight  kostymbyxor köpt second hand! Bra skick använd en gång De är mörkblå men synd inte jättebra i bilden
Lowwaist kostymbyxor  - Jätte snygga trendiga low waist kostymbyxor från bikbok. Köptes i våras, super bra skick. Stl 38 men sitter som S🥰
Lowwaist kostymbyxor  - Lågmidjade kostymbyxor
Lowwaist kostymbyxor - Snygga svarta kostymbyxor med bootcut passform låg midja, inte använda så mycket, liten slitning på knäet men syns knapp🩷🩷nypris:500kr
Kostymbyxor lowwaist - Dessa från hm fast svarta i storlek m passar som a då de har krympt, det är då därför jag säljer dom :)
Low waist kostymbyxor - Säljer mina lågmidjade kostymbyxor som är köpa från Sellpy.  Aldrig använda o lapp sitter kvar. Jag är 165 och de sitter perfekt i längd.💕 Pris går att diskutera.
Low waist kostymbyxor  - Säljer dessa jättepopulära low waist kostymbyxor som är slutsålda. Det är inte en fläck man ser på första bilden utan de är när jag fota med blixt det blev så!
Lowwaist kostymbyxor
Lowwaist kostymbyxor - 89 Lowwaist kostymbyxor - 90 Lowwaist kostymbyxor - 91

Lowwaist kostymbyxor

Storlek: S/M
Kategori: Jeans & Byxor

79 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa fina kostymbyxor då de är alldeles för långa för mig som är 160🥲. Står ingen storlek i dom men skulle säga S-M. Står inte heller vilket märke. Innerbenslängd: 84 cm. Omrets midja 88 cm🥰 då dom varit för långa för mig så har jag trampat ner ena byxänden, så ena är lite sliten🥰 pm för bild på slitningen

majaspiren
majaspiren
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Levi's Bootcut ljusblå jeans - Midjan rakt över: 38 cm Innerbenslängd: 77 cm 💓 Dragkjedjan är sönder men går säkert att laga för den som vill!
Bootcut jeans med blå läderdetaljer - Inte mina bilder! Snygga mörkblå bootcut jeans från Rainbow med blå läderdetaljer vid fickor och midja. Jeansen har dragkedjor på bakfickorna och låg midja. Jag köpte dem på vinted men dem passade inte så jag säljer dem vidare💞💞 det drog att tjejen jag köpte dem av hade gjort slitningarna på sista bilden själv💗stig att det var storlek S/36/8
True Religon bootcut jeans - Ett par snygga grå-svartajeans med detaljer på fickorna och en bootcut modell. Omkretsen vid midjan: 68cm. Innerbenets längd: 84cm.
VINTAGE LÅGMIDJADE LEVIS  - Säljer ett par super fina jeans som tyvärr var för små efter jag köpt här på Plick! Väldigt lågmidjade med massa slitningar. De har ett litet hår i skrevet men går lätt att sy igen skriv för fler bilder 💕🌟bilderna är lånade från förra ägaren!
Bruna My Chill Pants från Nelly - Mysiga bruna mjukisbyxor från Nelly med breda ben och snörning i midjan. Byxorna har en loose passform och är perfekta för chill dagar. Tillverkade i mjukt material som känns skönt mot huden. Snyggt avslappnat snitt och enkel design.
Bootcut lowwaist Crazy age jeans - Skiiit snygga bootcut crazy age jeans som jag äälskar men dom är tyvärr inte min stil längre!! Sitter väldigt lowwaist och passar mig perfekt i längden som är 163cm. Super fint bootcut.