Alla kategorier / Mode / Kläder / Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jätte low-waisted bootcut jeans - Säljer dessa jeans som är uppsydda i längden(bild 4). De har ett litet hål så är öppen för prisförslag(bild 5). Skriv vid frågor💗
 Low waisted jeans  - Låg midjade jeans, aldrig använt bara testat.
Low waisted jeans - Low waisted jeans det står att det kommer från killah
Blå bootcut jeans low waisted  - Snygga blå bootcut jeans med klassisk femficksdesign och slitna detaljer. Perfekta för en avslappnad stil. De har en knappgylf och är tillverkade i ett robust denimtyg. Vet inte exakt storleken då det inte står, men skulle gissa på S. Jag är 172 och dom går ner till fotleden.
Low waisted jeans - Lågmidjade jeans som jag tyvärr inte längre får användning för. Från H&M och är i jättebra skick!
Low waisted jeans  - Knappt använda pågrund utav att dem är för små bra skick!
Low waisted jeans - Snygga diesel jeans som är helt o andvända med lappen kvar
Bootcut jeans low waisted
Bootcut jeans low waisted  - 89 Bootcut jeans low waisted  - 90 Bootcut jeans low waisted  - 91

Bootcut jeans low waisted

Storlek: Se caption
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Funky
Färg: Blå

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skit snygga low waisted bootcut jeans som tyvärr är för stora för mig! Köpta här på Plick men märket är ”funky”. Dem är i jättebra skick nästan som nya och Innerbenslängd: 80cm Midjemått mätt tvärsöver: 39cm

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Low waisted jeans - Jättesnygga lågmidjade blåa jeans från weekday, ganska använda men fortfarande i bra skick!
Vinröda skor utan snöre - Säljer ett par as snygga vinröda skor från märket Alberville! Jag älskar dem men tyvärr passar dem ej längre! Dem är inte jätteanvända men lite smutsiga på sulan men kan absolut tvätta bort de innan jag skickar iväg dem! Kom privat för mer info!🩷
Mörkblå pälsjacka från STAY - Snygg mörkblå pälsjacka från STAY, perfekt för att hålla sig varm och stilren. Jackan har en mjuk och lyxig känsla med långa ärmar och en enkel design. Ett måste för garderoben! Aldrig använd och i jättegott skick! Den luktar inget eller hårar av sig.
 Beige axelväska med kedja - Snygg beige axelväska med guldfärgad kedja som axelrem. Väskan har en rynkad öppning och är perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil. Enkel och elegant design som passar till många tillfällen.
Svart axelväska i skinn - Snygg svart axelväska i skinn med dragkedja och praktiska fack. Perfekt för att bära med sig det viktigaste. Stilren design med justerbara remmar och metallspännen. Köpt på en secondhand i newyork, vet tyvärr inte märket!
Liknande annonser
Visa alla